Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 napja késik a menzim de a...

Szandi9801 kérdése:

5 napja késik a menzim de a tesztem még mindig negativ. Remenykedhetek hogy baba van a dologban vagy mas miatt kesik?

Figyelt kérdés
2017. jan. 16. 12:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem inkább más miatt, fogantatás után 14 nappal mutatja ki, szóval ha esetleg 7 napja lett volna ovud, akkor még nem mutatná ki, de gondolom ennek kicsi az esélye.
2017. jan. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szia Nekem ugyanez van csak 4 napja... minden reggel csinálok tesztet, de sajnos negatív.. :( Én is nagyon reménykedem.

Érzel esetleg tüneteket?

2017. jan. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Nekem hat napja késik. A tesztek nekem is negatívak. Sajnos. Én már jó pár napja érzek mellfeszülést, és a hüvelyben nyilalást. Fura érzésem van, mintha lenne ott "valami". De lehet beképzelem. Sztem simán lehet. Olyat is hallottam h minden teszt negatív volt kismamának de az ultrahang látta a babát h hetesen.
2017. jan. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Elirtam. Szóval a tesztek negatívak voltak, de közben a terhességet kimutatás az ultrahang hat hetesen.
2017. jan. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nekem a hasam szurkál, meg gorcsol 2 hete mintha megjonne, de semmi. Szedultem 2 napig. Ennyi a tunetem. Es teljesen olyan erzesem van mintha lenne bent baba :) lehet bekepzelem de remelem nem. Hallok olyat h teszt nem mutatja ki valakinek 6-7 hetesen csak. Remenykedem es drukkolok nektek is :) irjatok ha van valami :) holnap reggel tesztelek ujra elso vizeletbol. Utana jovo het hetfon megyek szerintem doki. Remelem addig nemjon meg es baba van
2017. jan. 16. 14:55
 6/12 anonim ***** válasza:
milyen tesztet használtatok? én clearblue-t használtam az első terhességemnél is és most is azt vettem 5. hetes vagyok ma :)elég drága, de nekem megérte a hírért :)
2017. jan. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Használtam clearblue, x-epil, sensan. Ennyi.. Nem mkndenkinek jelenik meg olyan hamar a hcg a szervezetben es van aki csak 6-7 hetesen tssztel pozitivat. 7 napja kesik tesztem negativ
2017. jan. 17. 06:57
 8/12 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Én most a facelle-t használtam. Nekem is negatív megint, de még mindig semmi...
2017. jan. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Szombat reggelre kaptam idopontot dokihoz. Remelem baba lesz :) Most halottam h egyik ismerosomnem 6 hetesen is negativ volt minden teszt de orvos megalapitotta h terhes csak keves a hcg ami nem baj
2017. jan. 17. 14:33
 10/12 anonim ***** válasza:
Írd meg mi volt a dokinál! 8- as vagyok. Szurkolok neked!
2017. jan. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!