Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5+5 hetesen 6mm üres petezsák...

5+5 hetesen 6mm üres petezsák normális?

Figyelt kérdés
Ma voltam ultrahangon sajnos csak egy üres petezsák látszódott. Ez ilyen idős terhesen normális? Az orvos azt mondta hogy jövőhéten megint megnézik pénteken és akkor már látszódnia kellene valaminek. Nagyon aggódom hogy minden rendben van e. Van vagy volt valakinek hasonló értékei?

2017. jan. 18. 13:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia. En is igy kezdtem. 8 hetesen mèhen kivülivel mütöttek vasarnap sajnos...addig nem is talàltak a babat...jobb oldali petefeszkemet ki kellett venni. Ha tudsz kerj hcg vizsgaltot! Sokat segithet...föleg ha normális az orvosod nem ugy mint nekem....😐😣
2017. jan. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekemis igy volt, aztan elmentem ra 3napra maganba, keresni se kellett az embriót... egyszerűen az sztks es korhazas dokik hanyagok. Ha rendszeresen nem is, de 1-2szer érdemes maganhoz menni!
2017. jan. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én is 5 hetesen voltam mind a 2 gyerekemnél.


Ugyan ez volt mint nálad! Üres petezsák. Az ég világon mást nem láttak:)


A lányom azóta 25 hónapos köszöni jól van:)


A (Fiam?) :) most 13 hetes albérlő:) És a múltheti UH szerint ő is remekül van:)


Engem a doki ráadásul 8 hetesen hívott vissza. Nem "jövőhetén"

Nyugi minden rendben lesz...

Gondolhatod...3 hét..

2017. jan. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha visszarendelt a doki jövőhétre akkor valószínűleg aggodik kicsit.. Majdnem 6 hetes vagy, ilyenkor már hamarosan szívhangnak kell lennie. Probálj meg megnyugodni, tudom borzasztó messze van a jövőhét. Csak ne érjen váratlanul ha rosszat hallasz. Ha üres marad a petezsák akkor nem alakult ki baba.. Sajnálom
2017. jan. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ezert mondjak, azt hogyha nem volt elozmenyed ( pl vetelesed stb) akkor eleg, ha 6-7 hetesen mesz dokihoz! Ilyenkor meg nem erdemes, de utolsonak pl igaza van, lassan szivhangot kellene mar keresni, nem az embriót!!:-(
2017. jan. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A doktorom annyit mondott hogy lehet később történt a peteérés mint ahogy azt naptár szerint néztük és lehet ezért üres még a petezsák. Ez miatt hívott be jövőhéten hogy meggyőződjön róla. Én bízom benne hogy minden rendben lesz de persze fel kell készülni arra is hogy nem. Ilyenkor nagyon nehéz várni olyan messzinek tűnik még a jövőhét vége! :(
2017. jan. 18. 16:09
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Normális én 5+6 hetesen voltam nem volt semmi a petezsákban és most itt szuszog mellettem a 3 hetes lányom
2017. jan. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kivancsi lennek mi van veled azota ? Nekem is tegnap 5 mm petezsakot latott az orvos 5 +5 hetesen ....lombikos vagyok..kerlek ird meg mi lett nagyon felek en is
2017. márc. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A következő héten már ott dobogott a 7mm-es embrió pici szive :) Ma már 13 hetes vagyok. Ne aggódj nekem elmagyarazta az orvosom ez akkor még teljesen normális volt hogy csak egy petezsákot láttunk. Kitartás és ne aggódj, minden rendben lesz!
2017. márc. 14. 17:00
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szepen koszonom hogy irtal ..ilyenkor minden apro biztatas olyan jol esik ...elso kicsi babank lenne ...9 eve varunk ra ...
2017. márc. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!