Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombik stimulációval kapcsolat...

Drazsé123 kérdése:

Lombik stimulációval kapcsolatban tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Első lombikunkra készülünk. Jövő héten kezdjük a stimulációt. A kérdésem az volna hogy szerintetek milyen stimulációs szerekre lesz szükségem és ezek kb mennyibe fognak kerülni, ha: én 27 éves vagyok,nincs semmilyen nögyógyászati problémám, a férjem 25 éves, alacsony a spermaszám, de azért van ép és mozgó sperma. Tudom h egyénfüggö h ki mit kap, de elsösorban olyanok válaszát várnám, akik hozzánk hasonló cipőben járnak/jártak. Köszönöm.
2017. jan. 18. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekünk 3 lombikunk volt, de hidd el: nem lehet válaszolni a kérdésedre.

Sok mindentől függ, hogy milyen protokollt kapsz, még az orvosodtól is. A protokollhoz többfajta gyógyszer választható, az orvosod dönt róla... Még a sajátjaimat sem tudtam előre megsaccolni sem. Mindegyik más volt.

2017. jan. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Arra számíts, hogy max.300ezer lesz, és ha csak 150 végül, pozitívan csalódsz.


Az első lombiknál fogják igazából kikísérletezni, mire hogy reagál a szervezeted, miből mennyi kell.


Kellenek a stimulálók, tüszörepesztö, progeszteron pótlás a leszívástól, vitaminok.

2017. jan. 19. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat, segítségeteket!
2017. jan. 19. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!