Nem jött össze?

Figyelt kérdés

Ebben a hónapban is pont peteéréskor voltunk együtt, így kicsit reménykedtem, viszont ma reggel nagyon fájtak már a melleim. A ciklus kezdetéig 3 nap van. Ez semmiképp nem lehet a terhesség előjele, nem?

Van már két lányom, de nem emlékszem, volt-e ilyen, hogy ennyire menses-szerű tünetek voltak - viszonylag korán - mégis baba lett.


2017. jan. 19. 11:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Minimum 3 nap míg kiderül... Ha jókor vagytok együtt és minden más is klappol, akkor van egy ciklusban 15-20% arra, hogy baba legyen belőle. Ezt próbáld meg észben tartani, én is ezzel nyugtatom magam.
2017. jan. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ez oké, a kérdésem igazából arra irányult, hogy 3 nappal mens. előtt lehet-e tünet a mellfájdalom?
2017. jan. 19. 12:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet tünet, nekem nagyon erős pms tüneteim voltak, majd leszakadt a derekam, puffadtam, feszült a mellem és folyton úgy éreztem megjön, csak az volt a fura, h nem jött meg, emiatt csináltam a tesztet.
2017. jan. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
tegnap nem bírtam ki, este teszteltem, de persze tök h...ülye ötlet volt, van még 3 nap, negatív is lett :D
2017. jan. 20. 07:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!