Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt olyan, akinek ovuteszttel...

Volt olyan, akinek ovuteszttel jött végül össze a baba? Mióta próbálkoztatok és hanyadik ovutesztes hónapban sikerült?

Figyelt kérdés
2016. nov. 24. 09:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az nem noveli az eselyt , kivève ha nem tudtok 2naponta egyutt lenni. Akkor hasznos , mert tudjatok mikor legyetek együtt
2016. nov. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Együtt vagyunk 1-2 naponta, de ebben a ciklusban is pont akkor maradt ki 2 nap, amikor ovuláltam. :(
2016. nov. 24. 09:57
 3/11 anonim ***** válasza:

Akkor erdemes hasznàlnod. De 2nap nemsok. Akkor meg altalaban elnek a spermiumok.

Annyi h pozi teszt napjan legyetek egyutt. Mert masnap hajnalban tortenik a peteeres. Es ovulacio napjan sokszor mar keso osszebùjni.:) esetleg szedjen parod is E vitamint. Javit a spermak elethosszan!

2016. nov. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Az előző ciklusban úgy volt, hogy együtt voltunk szerda este, meg csütörtök reggel, péntek-szombat kimaradt, majd vasárnap hajnalban voltunk együtt.

Lehet, hogy a csütörtök reggeli sperma nem volt "túl erős" a szerda esti együttlét után.

Aztán vasárnap-hétfőn-kedden megint együtt voltunk naponta, de az meg már későn volt.

Valószínűleg szombaton ovuláltam.

Remélem, tényleg csak annyi a gond, hogy nem vagyunk együtt a megfelelő időben. :S körül kellene ovulálnom, bízok benne, hogy így összejön.

Most rendeltem teszteket, dec.

2016. nov. 24. 10:04
 5/11 A kérdező kommentje:
Hoppá, a vége kicsit zagyva lett. Szóval december 8-án kellene ovulálnom, remélem karácsonykor tesztelek egy pozitívat az ovutesztnek hála.
2016. nov. 24. 10:05
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha idoben vagytok Egyutt akkor sem sikerul feltetlen ha egeszsegesek vagytok. Mindenkinek idobe tellik.:) vagyok atlagnak tobb honap.:(
2016. nov. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Amugy en 8-9honapja ovutesztelek. De ez csak a masodik probalkozòs hònapunk! :) e vitaminnal es B komplexxel. :)
2016. nov. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Én is ovuteszteltem régebben, amikor még terveben sem volt a baba, aztán megfogadtam, ha egyszer élesben megy, se ovuteszt, se görbe.

Hát, 2 ciklusban bírtam ki, hogy semmi ne legyen, semmire se figyeljek, a 3. ciklusban görbét vezettem, most a 4. ciklusra meg megvettem az ovuteszteket is...

2016. nov. 24. 17:05
 9/11 anonim ***** válasza:

Gorbet en nem vezetek. Fèlrevezetett mar parszor. Es az meg stresszes is volt számomra. Ovuteszt màs egy kicsit Nekem.:)

Hat remeljuk sikerrel jarunk

2016. nov. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mizu kérdező? sikerült a baba?
2018. dec. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!