Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek jött össze baba úgy...

Kinek jött össze baba úgy hogy abban a hónapban csak egy éles helyzet volt?

Figyelt kérdés
Mi okból voltatok csak egyszer együtt egy hónap alatt? Tervezett baba vagy véletlen?
2016. nov. 3. 20:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Első hónapban egyetlen alkalomból a 3. baba. Munka miatt csak egyszer tudtunk együtt lenni.

De pl a màsodik baba egy év alatt sikerült.

2016. nov. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Áprilisban csak egyszer tudtunk együtt lenni az évfordulónkon.. Májusában pozitív lett a teszt. Előtte 10 hónapig meg nem sikerült pedig jókor voltunk együtt mindig.. 31 hkm
2016. nov. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az le maradt hogy tervezett baba.. Sok túlóra miatt nem tudtunk együtt lenni
2016. nov. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
2x voltunk de a második már bőven ovu után. Első eset előtt a férjem éjszakás volt így akkor nem, amikor meg együtt voltunk már kezdett kelni a fiam milliószor örlőfogak miatt és hullák voltunk. De sikerült a ciklus! Tervezett baba.
2016. nov. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Tervezett volt, nagyon szerettük volna. Akkor egy lagzi után mentünk haza, elengedtük magunkat :)


Utána a férjem zsinorban volt ügyeletes, vagy én dolgoztam későig így eltelt lassan a ciklus. Emlékszem veszekedtem is vele, amiért így alakult.

Aztán láááám :D 3 nappal pe. előtt voltunk együtt, mégis összejött. Imádom, már most.



16 hkm

2016. nov. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindhárom így fogant. Tervezettek, de csak egy-egy alkalommal nem védekeztünk.
2016. nov. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Második és harmadik babámnál is így volt. A másodiknál az 5. ciklusnapon, utána a férjem elutazott. A harmadiknál a korábbi tapasztalatok alapján naptár módszerrel védekeztünk az éles próbálkozás előtti hónapokban, akkor a 15. ciklusnapon. Rendszeres 28 napos a ciklusom.
2016. nov. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Tervezett baba, külföldi kiküldetés miatt volt csak egy alkalom, Valentin-napon. :)
2016. nov. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
2016. nov. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Írtam a másik kérdéshez, nem véletlen miatt kérdeztem tényleg, szeretnénk babát, de csak egy alkalmunk volt, azért írtam, és köszönöm a válaszokat!
2016. nov. 3. 22:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!