Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudnátok segíteni? Teljesen...

Tudnátok segíteni? Teljesen összezavarodtam!

Figyelt kérdés
Arról lenne szó, hogy ugye december 12.-én jött meg utoljára, DE 31.-én és 1.-én volt valami vérzés szerűségem. Nem túl sok. Azóta semmi. E hónap 12.-e körül kellett volna megjönnie, az amúgy hajszál pontos havimnak. Nem tudom, mi lehet ez. Valakinek volt már hasonló?

2017. jan. 21. 00:12
 1/5 anonim válasza:
100%
Nekem volt már hasonló, nagyon sok oka lehet, utána tudsz olvasni interneten. Ha nem fog most megjönni, illetve következő alkalommal is probléma lesz vele, akkor keress fel mindenképpen egy nőgyógyászt!
2017. jan. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
tesztet csináltál már?
2017. jan. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! nekem november 10-én jött meg utoljára, majd december 10-én sokkal halványabb és kevesebb volt, másnap, harmadnap semmi - ami velem még sose fordult elő..ekkor már gyanakodtam :) 10 hetes kismami :)
2017. jan. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2 válaszolónak: jövőhéten csinálok tesztet. :) Köszönöm a válaszokat. :) :)
2017. jan. 21. 13:14
 5/5 A kérdező kommentje:
Jajj majd elfelejtettem, gratulálok a kicsihez! Sok boldogságot! :)
2017. jan. 21. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!