Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? 28 naposak a...

Lehetek terhes? 28 naposak a ciklusaim, az igaz h múlt hóban 26 napra jött meg de most 15 nem várnám. Többi lent

Figyelt kérdés
12 napja pont peteéréskor,voltam együtt férjemmel, de nem úgy istenigazából csak előváladék.3-4 napja érzékenyek a mellbimbóim, tegnap volt egy kis barna majdnem azt hittem h megjön, de nem jött meg, van még 1 hetem, tegnap is meg tegnap előtt is 37 volt a hőm,most meg 37.1 a jobb oldalam szurkál,fel vagyok puffadva lehet baba, vagy inkább mensi előjele?
2010. máj. 6. 07:53
 1/9 anonim ***** válasza:
ebből még bármi lehet baba is mensi is.
2010. máj. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem egy hettel elotte, mikor meg kellett volna jonnie, volt ket csepp ver a bugyimon es ejszaka szurkalt a hasam, mint ami elott megjonne.Keses utan egy nappal teszteltem es + lett.Meg van az eselye, hogy nalad is ugyanez a helyzet.Drukkolok neked es kivancsi vagyok mi lett a vegeredmeny.
2010. máj. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
hát én nagyon szeretném de félek a csalódástól... pedig kezdem magam beleélni, és még csak jöv héten tesztelhetek?az biztosabb ugye?vagy várjam meg a nem vártat?
2010. máj. 6. 08:05
 4/9 A kérdező kommentje:
bocs, 11-re nem várom reggeli kábulatomban elirtam
2010. máj. 6. 08:07
 5/9 anonim ***** válasza:
És hogyan méred a hődet?Reggel mielőtt kibújnál az ágyból?Semmi mozgás,nincs wc-re menetel stb-stb.Mert csak akkor érvényes a reggeli hőd.És hol mérted?
2010. máj. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ágyban és hónalyban, vagy máshol kéne?
2010. máj. 6. 09:07
 7/9 anonim ***** válasza:

Na cebu!

Én voltam az előző is.

Én nekem a dokim azt mondta hogy nyelv alatt mérjem.

Úgyhogy holnap reggel majd próbáld ki azt.

2010. máj. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az alaphőt, szájba, hüvelybe vagy végbélbe kell mérni, hónalj nem ér:D
2010. máj. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
36.9 a mai hőm, megint van valami barna.
2010. máj. 7. 08:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!