Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nálatok milyen tünetek voltak...

Nálatok milyen tünetek voltak mikor teherbeestetek? Es minden esetbe vereznem kell-e egy picit ha teherbeesek?

Figyelt kérdés
Nekem a mellem feszül több mint 1 hete, hanyinger erzetem van,illatokra èrzèkeny vagyok ,ès a hasam is feszülni szokott !
2017. jan. 23. 09:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Az ég világon SEMMI. De tényleg semmi. Kimaradt a menzesz, és ennyi.

Kb olyan 22-24. hétig nem is volt más, amikor is elkezdett nőni a hasam, és éreztem mozogni a babát.


Beágyazódási vérzés meg olyan ritka, mint a fehér holló (csak itt a gyakorin sűrű...)

2017. jan. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volt tünetem, vagyis pont azok amit menstruáció előtt szoktak lenni. Csak annyi hogy nem jött meg időben, igazán terhes tünet már akkor jött amikor már tudtam róla.
2017. jan. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nekem.volt mar egy terhessègem (csaladi okok miatt nem tarthattam meg a babát sajnos) parommal már 5hónapja próbálkozunk,es egyre zavarobb,hogy meg nem jott össze !Az előzö terhessegemnel pecsetelő vèrzèsem volt azert is kerdeztem,hogy minden esetben vèreznem kell-e!
2017. jan. 23. 09:39
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem "kell" pecsételő vérzésnek lennie, nekem hol volt, hol nem.

Az első terhességemnél semmi tünet nem volt, később se volt se hányingerem, se rosszullét, egyedül annyi, hogy egész nap tudtam volna aludni, úgyhogy a buszon és a vonaton állva utaztam, különben a végállomáson szállok csak le.

A másodiknál még nem is késett, de mikor hozta a párom a kávét (ami az éltető folyadékom évek óta, napi 4-5 is simán lecsúszik), akkor mondtam, hogy kösz nem, rossz a szaga. Akkor ő már nagyon vigyorgott, hogy azért hazafelé vegyünk egy tesztet.


A harmadiknál meggyőződésem volt, hogy meg fog jönni: görcsölt a hasam, minden pms tünetem megvolt, és két napig pecsételtem a nemvárt napján, meg utána, és a tesztem is negatív volt.

Rá egy hétre már pozitív.

És a mai napig van hányingerem, sőt hányni is szoktam elég sűrűn, mert annyira érzékeny vagyok a szagokra, pedig következő hónapban már szülök.

2017. jan. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Akkor van esèly rá hogy teherbe estem?!

Nekem meg elegge furcsa ,mert nekem eddig semmi bajom nem volt a szagokkal,illatokkal ez kb 1 hete jott elő,hogy nagyon erzekeny vagyok ezekre sot annyira hogy mehetek a wc re! A mellem is tobb mint egy hete faj nagyon ! Penteken kene megjonni (ami remelem nem fog) de menstruacio elott csak par nappal szokott fajni nem igy ahogy most ! Azert is irtam ide,hogy tobbet tudhassak meg !

2017. jan. 23. 09:52
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

A beágyazódási vérzés olyan kis mértékű, hogy van, hogy észre sem veszed.

Nekem mindkettőnél a melleim majd szét durrantak, de mivel ugye ez pms tünet is lehet, én se alapoztam erre. Késett, de úgy voltam vele, hogy annyit késett már máskor is.

Amíg nem késik, amúgy nem szoktak megjelenni a tünetek sem, úgyhogy erre így még nem lehet mit mondani.

Nekem ami a 2.nál volt még: Aznap, mikor végül teszteltem, reggel arra keltem, hogy vérzik az orrom. Mivel amúgy nem nagyon szokott és emlékeztem, hogy az elsővel is előfordult ez, már a pozi teszt előtt gyanús volt. (Na meg mindkettővel állandóan pisilni rohangáltam.)

2017. jan. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem kell semmilyen vérzésnek lennie! Sem tünetnek! Tünetem annyi volt hogy nem jött meg, aztán a 3. trimrszterben volt gyomorsavam, ennyi
2017. jan. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt semmi, mert ugyanazokat éreztem, mint mielőtt meg szokott jönni.
2017. jan. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nekem nem szokott kèsni ,mondjuk előzö mensimnel 3 napott kesett amit eddig soha nem csinalt..de vegul nem estem akkor teherbe! Most pedig olyan furcsan erzem magam mintha terhes lennek,ovukor is szexeltem a parommal ovu elott is es utana is ,remenykedek benne hogy osszejott! Ezelott nem.voltak ilyen problemaim hogy ennyire erzekeny lennek az illatokra
2017. jan. 23. 10:13
 10/12 anonim ***** válasza:
miért nem tesztelsz ha már tüneteid is vannak? mikorra nemvárod a mensit?
2017. jan. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!