Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti voltatok nőgyógyásznál...

Ti voltatok nőgyógyásznál mielőtt teherbeestetek volna? Úgy értem, amikor eldöntöttétek, hogy szeretnétek gyereket, előtte elmentetek kivizsgálásra? Nekem többen tanácsolják, hogy mindenképp menjek mielőtt terhes leszek.

Figyelt kérdés
2014. okt. 20. 09:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen, és nem csak nőgyógyászhoz. Fogorvosnál is jártam és csináltattam egy labort is. Mi így vagyunk nyugodtak. Tudatos családtervezésnek hívják.
2014. okt. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Fiamnál igen. A lányom jönni akart nagyon nem várta meg, hogy tervezzünk. :-)
2014. okt. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen, és előtte letettem cigit, és elmentem a fogorvoshoz is ,hogy csinálja meg amit kell.
2014. okt. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen, voltam rákszűrésen és mondtam, hogy szeretnénk babát. Azt mondta a dokim, hogy ha nem jönne össze fél évig, akkor menjek vissza. Visszamentem, akkor nézett hormonsort és egy év próbálkozás után átnézette a hasat is ultrahanggal, nézett cukorterhelést és hormonokat megint. NEm kértem, megnézte és nem magánorvos volt. 1,5 év után jött össze a babánk spontán, de addigra mindent átnéztek, adtak tanácsokat is, amit a meddőségin kívül még meg lehet csinálni.
2014. okt. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

1: De ezekre a helyekre rendszeresen jár az ember, nem?

Ha nem akar babát, akkor is.

Legalábbis én nem tudnám elképzelni, hogy egy évig ne csináltassak vérképet, hasi ultrahangot, vagy ne tartanám karban a fogaimat.

2014. okt. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen, az utolsóval értek egyet. minden évben megyek laborra, rákszűresre és fogorvoshoz is. Szóval nem csak a baba miatt veszek részt ezeken az alapvető vizsgálatokon.
2014. okt. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szóval összefoglalva: semmi külön vizsgálatot nem csinálnék baba miatt, amit magam miatt, a saját egészségem karbantartása miatt nem teszek meg amúgy is.
2014. okt. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Elég nehéz volt rávenni magam, hogy egyáltalán nőgyógyászhoz elmenjek, már maga a bejelentkezés is egy szenvedés. Így mire végre sikerült rávennem magam, addigra már ott volt a picike, szóval nem, nem voltam előtte nőgyógynál.
2014. okt. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
én nem voltam, mivel gyógyszert szedtem, így is évente legalább egyszer el kellett mennem beállítani a gyógyszert, ezért csak akkor mentme mikor már pozi volt a teszt...
2014. okt. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
3as vagyok, labort nem csináltatok évente, de rákszűrést pl igen, és fogorvoshoz is járok (4havonta a fogkőeltávolítás miatt) de amikor elterveztük,hogy babát szeretnénk, elmentem,hogy biztos nincs-e probléma, ha van akkor azt kezeljük!
2014. okt. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!