Ez bajt jelenthet?

Figyelt kérdés
stvv. kp tág vag.Tömött portio. Zárt méhszáj és nyakcsatorna. Rendes nagyságu uterus afv-ben, mobilis, Bal oldalon Adnex tájékon nyomás érzékeny....csináltak rákszűrést is, és a fő ok az volt hogy mult honapban volt először peteérésnél 1 hétig tartó görcs, meg feszítés 0-24 ig, most 9 .én megjött és most p.é van és megint feszit 0-24 ig és ma mentem el...remélem nem komoly...valaki? hasonló?
2017. jan. 23. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ebben a leírásban semmi riasztó nincs. Nincs benne leírva, hogy mi az oka a tünetednek.
2017. jan. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát ezaz...31.én UH. Akkor ne a leletet nézzük...miért vannak vajon ezek a feszítések, és már 2 hónapja...30 vagyok és 5 hónapja baba projekten vagyunk de még semmi csak járom az UH t. edig nem éreztem a peteérést most kezdem el érezni és igy lesz mindíg? miért nyomásérzékeny a bal oldalon...?
2017. jan. 23. 16:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát fura, de nekem ugyanez volt, a baloldali petefészkem fájt, görcsölt, szintén gyereket akartunk, szerintem egyszer elindulhatott valami, mert beágyazódási vérzésem is volt, viszont nem lettem terhes, utána jött ez a petefészek görcsölés. Nem találták az okát azóta sem, aztán teherbeestem, első trimeszterben sokszor begörcsölt, de mostanában már szinte soha. Egy pici gyulladás is tud ilyet csinálni egyébként.
2017. jan. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
...hát nagyon dijjazom akármilyen gyulladás is az :(...sok idő telt el hogy teherbe estél? sokat próbálkoztatok? mi 5 hónapja és még semmi, félek hogy nehogy ettől ne jöjjön össsze...:(
2017. jan. 23. 18:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekünk fél év volt, de nem minden hónapban tudtunk jól időzíteni. Amikor nekem a gyulladás volt, az sok évvel ezelőtt volt, azt mondták, hogy petefészek gyulladás lehetett valamikor és megmaradt a helye, az fájt nekem jópár hónapig, ne parázz szerintem, nagy eséllyel nincs semmi baj.
2017. jan. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!