Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes vagy ez bajt...

Lehetek terhes vagy ez bajt jelez?

Figyelt kérdés
Az utolsó menstruációm Szeptember 13.-án volt. Előtte nuvaring fogamzásgátlót használtam de az utolsó menstruációm után már nem raktam be mert babát szeretnénk. Pár napja volt egy kis barnás folyásom de csak pár csepp. Ma viszont erős barnás folyásom van ami kis vérrel párosul. A következő mensimnak csak október 13.-án kellene megjönnie. Pár napja van kicsit hányingerem és szurkál a hasam. Lehetek terhes, vagy lehetséges, hogy előbb jött meg 5 nappal, vagy esetleg most megy el a baba? Kérlek segítsetek!!!

2016. okt. 8. 10:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"következő mensimnak csak október 13.-án kellene megjönnie"


Ez nem így működik, hormonális fogamzásgátlás abbahagyása után ezt így nem lehet kijelenteni, mivel azt sem tudhatod, volt-e peteérés. Szerintem egyszerűen meg fog jönni. Érdemes lenne hőgörbét vezetned, hogy lásd, van-e újra peteérés.

2016. okt. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor az normális, hogy a vártnál 1 héttel elöbb jött meg?
2016. okt. 8. 11:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Tabletta után bárhogy jöhet vagy épp elmaradhat. Most kellene majd valahogy beállni a és ezután fogod látni h hány napos a valódi ciklusod. Nekem az első tabletta után 2 hetente volt meg és jó két hónap után állt csak be. Nem feltétlenül bajt jelez hanem nem kapja az eddigi stimuláló hormont, és ezt bizony jelzi a szervezetek.
2016. okt. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben! Köszönöm szépen!
2016. okt. 9. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!