Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció késés/kimaradás...

Menstruáció késés/kimaradás egyéb okai?

Figyelt kérdés
Dec.20-án volt az utolsó menstruációm, általában 28-30 naposak a ciklusaim, múlt hét kedden lett volna a 28., csütörtök a 30.nap, a meg fog jönni érzés meg is volt pár napig szerdától szombatig, de nem volt vérzés. Hónap elején (2-án) volt egy két napos "barnázás", az első napon rózsaszín folyás (minimális), a barna folyás is csak épphogy napi 2x. Ennek nem is tulajdonítottam semmi jelentőséget. Egyébként se szokott hosszú menstruációm lenni, van hogy 1 nap és onnantól kevés barnázás még 2-3 napig, de most még ennyi se, semmi. Lehet más oka is a kimaradásnak mint a terhesség? Tesztet nem csináltam még, lehet ki se mutatná még, ha esetleg mégis babát várnék, úgyhogy eddig nem mertem. Még várok pár napot, aztán hétvégéig ha nem jön meg, akkor csinálok egy tesztet és hétfőn elmegyek orvoshoz.
2017. jan. 23. 16:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Rengeteg egészségügyi oka lehet, ami miatt kimarad, de egyenlőre csak késik, bármikor megjöhet.
2017. jan. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!