Blau1999 kérdése:

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Utoljára december 18.-án voltunk együtt, és megszakításosan védekeztünk, utána elutazott még mindig külföldön van. Az lenne a kérdéses, hogy én elsejére vártam és még mindig nem jött meg. Folyton olyan érzésem van, hogy meg fog de aztán kimegyek a mosdóba és semmi. Eléggé nyom a hasamnál, úgy ahogy mensi előtt szokott, de mégse jön meg.

Kiszámoltam és 5.-én csináltam egy tesztet, az majdnem 18 napra van attól, hogy utoljára szexeltünk és negatív lett. Eléggé stresszes is voltam főleg két héttel a menzeszem előtt, de nem tudom, hogy van e valós alapja annak, hogy stressztől kimarad/késik. Nagyon félek, mivel 17 vagyok és a barátommal már nagyon régóta minden rendben és egy nem várt terhesség engem is meg őt is tönkretenné, mind akkor ha megszakításra kerülne sor, mind ha nem..



2017. jan. 7. 09:00
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Ha tönkretenne, mi a francnak nem védekezel?
2017. jan. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jófejség felsőfokon. Igazán off..
2017. jan. 7. 20:19
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha elsejen kellett volna megjonnie akkor mar 1 hetet kesik. Tesztet erdemes ismetelni 2, inkabb 3 nap mulva.

Nem derult ki, hogy hany napos a ciklusod, mennyire rendszeres, az sem,hogy miota menstrualsz, mert mondjuk meg eleg fiatal vagy, lehet rendszertelen is. Lehet ra hatassal a stressz is,de lehetsz akar terhes is.

Biztosat, vagy legalabbis biztosabbat a teszt fog mutatni.

2017. jan. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem rendszeres egyaltalan.

Szamoltam picit meg informalodtam es ugy tudom hogy elvileg 10nap kb a beagyazodas aztan 2-3napon belul utana mar a tesztnek erzekelnie kene. Nos en 18 ahoz 19napra teszteltem es negativ lett.. X-epil teszttet hasznaltam jokat hallottam rola.. Elseje óta még mindig nrm jött meg.

2017. jan. 8. 10:41
 5/9 anonim ***** válasza:

Nézd az is lehet, hogy az aktushoz képest pár nappal később volt ovud, ezt a hímivarsejtek simán kibírják. Lehet hogy azért volt még negatív a teszt, úgyhogy szerintem azért csak próbálj meg még egy tesztet, lehetőleg egy rossmannos facelle-t mert az jóval érzékenyebb mint az xepil, sajnos ebből a szempontból nem a legjobb tesztet választottad.

Aztán persze az is lehet, hogy most is csak a rendszertelenség miatt késik. Nem akarlak megijeszteni, de jobb félni...

2017. jan. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ma direkt reggel csinaltam 2 tesztet is es azok is negativak voltak. Több mint 22 nap telt el az utolso alkalom ota.
2017. jan. 9. 14:36
 7/9 anonim ***** válasza:
Az már jól hangzik, úgy tűnik megúsztad. Fiatal vagy még nagyon, védekezz a jövőben rendesen.
2017. jan. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Úgy lesz. Ami azt illeti mostantol fogok fogamzasgatlot szedni es MA a 10.napon megjott! Ugyhogy minden szuper.

Egyebkent valakinek volt mar tapasztalata Missee fogamzasgatlo tablettaval? Megosztanatok? Azt mondta az orvosom hogy mivel fiatal vagyok ezt irja fel, mert nincs benne annyira sok hormon nem borit fel mindent.

2017. jan. 10. 16:56
 9/9 A kérdező kommentje:
És köszönöm szépen a válaszokat!!!!
2017. jan. 10. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!