Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt már valakinek hasonló...

Volt már valakinek hasonló lelete?

Figyelt kérdés

Endometrium: 6 mm, negatív terhességi tesztek, kóros képlet nem rajzolódik sehol, menstruáció késik, gyanús terhességi tünetek.


Az orvos szerint várjunk még, megjön-e a vérzésem, és addig is tesztelgessek. Nem képzelek be semmit, nem akarok mindenáron babát most, csak nem értem a leeltet, és mintha az orvos sem tudott volna vele mit kezdeni.


Volt már cisztám, ezért direkt kértem, jó alaposan nézze meg, nem ciszta, mióma vagy más efféle állhat a késő menstruációm hátterében, de hangsúlyozta, hogy semmi oda nem illő rosszat nem lát.



2016. aug. 10. 17:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Terhes bizt9s nem vagy. Valószínűleg peteérésed sem volt. Nagyon vékony az mnyh-d. Ha ilyen mád többször előfordult, teljes hormonvizsgálat kéne.
2016. aug. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem fordult még elő, hogy kimaradt volna :(
2016. aug. 10. 22:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze nem mindegy h miért késik de a 6mm nagyon keves.... Ha terhesség lenne vastagodas látszana vagy felritkulas... Tünet meg igazabol barmi lehet. Nekem pl semmi nem volt csak feher folyas. Szoval lehet stressz miatt késik vagy mas van a háttérben.
2016. aug. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!