Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt valaki úgy hogy a 11....

Volt valaki úgy hogy a 11. dpon 10es tesztel negatívat tesztelt később mégis pozitív lett?

Figyelt kérdés
Ma reggel teszteltem 11.dpon és negatív lett,de én annyira reménykedem ebben a hónapban és úgy éreztem végig hogy sikerült. eléggé elkeseritő a negatív teszt,biztos így már hogy nem sikerült a baba? volt akinek ilyenkor még nem mutatta ki a teszt?
2017. jan. 23. 16:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem emlékszem, hogy hányadik napon volt, de több mint 11. Nagyon elszámoltam magam, és ezért túl korán teszteltem. A 28. napon lett pozitív, pedig peteérés a 14. napon volt (és csak akkor voltunk együtt), a ciklusom pedig 25 napos.

Nem érdemes ennél korábban próbálkozni, én is csak azért tettem, mert elnéztem a naptárt.

2017. jan. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi,akkor még talán van remény hogy 1-2nap múlva pozi lesz :)
2017. jan. 23. 17:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem 28 napos ciklusaim vannak. 12 nap volt ovu. 11 dpo reggel negatív... este halvány pozi. 10es teszt.
2017. jan. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy van! ;) A legtöbb esetben a menstruáció késése UTÁN tehát 14 dpo után lesz pozitív a teszt. 11 dpo-n elég ritka.
2017. jan. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Csak itt mindig azt olvasom gyk-n hogy 10dpo-n már mindenki halvány pozit tesztel még 25 ös teszttel is :/ DE köszi a válaszokat,nekem is 28.napos a ciklusom és 15.napon volt ovulációm,de most csúszott mert amugy 13.14.napon szokott lenni. akkor meglátjuk hogy alakul,annyira szeretnék pozitívat tesztelni már :)
2017. jan. 23. 19:14
 6/6 anonim ***** válasza:

10-12 dpoig negativ 13dpon szaradas utan pozitiv

14 dpo szep pozi utana 17dpo digitalis pozi. Utana mar nem teszteltem

2017. máj. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!