Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inozit és inofolic? Ugyanaz?

Inozit és inofolic? Ugyanaz?

Figyelt kérdés

Vannak tapasztalaitok?

Itta/ issza valaki PCOS /Ir nèlkül? Milyen hatással volt a ciklusotokra? Ovulációtokra? Köszi!



2017. jan. 25. 00:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Az Inofem és az Inofolic ami ugyan az. Az inozit az mindegyiknek a hatóanyaga, de ez kapható más termékekben, más formában is, de ha az Inofolic olcsóbb verzióját keresed, az az Inofem.


Én korábban ittam Inofolicot, most megint babát szeretnénk. Inofemet rendeltem az ára miatt, régebben ez még nem létezett, csak az Inofolic.


Én kezelt PCOS, IR-es vagyok, sok mást is szedtem így nem tudom egyértelműen kijelenteni, hogy mi segített. De most újra szedem majd, hogy javítsa az esélyeket megint. :)

2017. jan. 25. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia, tudom, hogy azok tapasztalatait kerdezed akik PCOS/IR nelkul szedik, de azert leirom en is a tapasztalatomat :) Nekem anno az orvos az inofolicot ajanlotta, de az ara miatt inkabb az inozitol port vettem meg amihez szedtem kulon folsavat. Ezt szedtem 8 honapon keresztul es mondhatni h az esetemben semmilyen hatasa nem volt. Majd attertem az inofolicra es a 40-45 napos ciklusom szinte azonnal lerovidult 29-30 napra. Ovulacios tesztet nem hasznalok, igy nem tudom, hogy arra milyen hatassal van. Nem olcso :( nagyon nem, de nekem megeri, mert van eredmenye.
2017. jan. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen elírtam bocsi.:(

Nagyon szepen koszonom a válaszaitokat. Remelem h sikert hoz, ha mar ilyen ára van.:)

2017. jan. 25. 14:29
 4/5 Erika8813 válasza:
Szia.Ni pont kistesó peojekt előtt àllunk ugyanezt szedem /iszom én is most kezdtem el 2napja.
2017. febr. 2. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szia! Drukkolok. En eddig semmit sem erzek.:) majd kiderul idoben jon e meg stb. Drukkolok Nektek!!! :)
2017. febr. 2. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!