Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reménykedhetek? Tudom, hogy...

Reménykedhetek? Tudom, hogy korai, de hátha Volt már ilyen.

Figyelt kérdés

5 napja voltunk együtt a párommal utoljára( előző héten többször). 2 napja a melleim nagyon feszülnek és fájnak ( nyomásra érzékeny mind a kettő. Délelőttönként émelygek, szédülök és a gyomrom is ég). Körülbelül másfél hét múlva (nem) kellene megjönnie.

Reménykedhetek, vagy inkabb ne is reménykedjek?...

Előre is köszönöm a segÍtséget!

Sosem volt még ilyen, menzesz elött 1-2 nappal szokott csak fájni a mellem.


2017. jan. 25. 14:51
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

Reménykedni lehet, de a tüneteid nem a terhességtől vannak.

Ha jókor is voltatok együtt, még csak úton van a méhed felé, vagy épp a beágyazódás kezdődik.

2017. jan. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

jo lett volna mast hallani/olvasni...pedig tudom, hogy igy van :(

Mindenesetre, köszönöm a gyors valaszt!

2017. jan. 25. 15:04
 3/6 anonim ***** válasza:
82%

Nezd, senki nem figja azt irni hogy terhes vagy.

A remenykedhetsz amig nem jon meg az ertelmes valasz.

A tunetek bar koraiak, de volt mar akinek ennyire koraisk voltak, mindazonaltal a valasz akkor is ugyanaz marad: aki vedekezes nelkul szexel az igen, remenykedhet hogy terhes lett de csak 50% vagy igen vagy nem.

2017. jan. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hat azert 1,5 hettel nem vart elott meg nincs semmilyen tuneted. De ha utlojara 5 napja voltatok egyutt akkor ha 28 napos a ciklusod az a felido elott lehetett 1-2-3 nappal. Szoval akar bele is ferhet, es remenykedhetsz, de a nemvart napja elott ne nagyon csinalj tesztet.

Amugy nem ertem miert vajratok mint a messiast a terhessegi tuneteket a mensi elott mar 2 hettel. Ha lesznek, akkor meg majd ezert fogtok itt nyavalyogni, hogy nem tudjatok mar mit csinaljatok magatokkl mert mar 6. hete megallas nelkul rosszul vagytok, savat meg epet felvaltva hanytok...

Nekem is eleg nehez elso trimeszterem volt, hat nem nagyon kivanom senkinek. Ezt ne varjatok ti se! Inkabb legyetek turelmesek a tesztig!!

2017. jan. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Egyebkent nem varom a tüneteket, csak ha mar ilyenek vannak, megfordul a fejemben, hogy lehet, hogy attol van!

Nem vagyunk kimondottan rajta a baba-projecten, de nem teszünk az ellen, hogy ne jöjjön! Jön, amikor szeretne!

2017. jan. 25. 15:19
 6/6 anonim ***** válasza:
ezeket nem a terhesség okozza. hanem maximum a progeszteron ami ovu után kezd el termelődni. még be sem ágyazódott ha sikerült is. kb a 7.napon kezd még csak el beágyazódni a megtermékenyített petesejt. ilyenkor még semmi tünet nem utal a terhességre
2017. jan. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!