Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Holnap NEM kellene megjonnie....

Holnap NEM kellene megjonnie. Picit fajdogal a hasam es hanyingerem van amit viszont eddig nem Ereztem ilyenkor. Lehet ebbol meg baba?

Figyelt kérdés
Valakinek hasonlo volt mar? Vagy ha faj a hasam meg is fog jonni?
2017. jan. 26. 08:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A tunetek terhesseg es pms eseten is lehetnek masok de ugyanazok is. Ez emberfuggo ezert egy teszt fog erre valaszolni mert itt csak tippelgetni lehet: 50% hogy terhesseg. Vagy igen, vagy nem. Mindenkinel egyeni hogy mil a tunetek, megegyeznek-e a pms tuneteivel. Anno en is vizslattam magamon a jeleket elso babanal es mindig talaltam valamit ami meg nem volt....feleslegesen. Amikor terhes lettem olyan honap volt mintha meg akart volna jonni. Masodiknal mar okosabb voltam, tudtam hogy ha nem jon meg, teszt, es csak az a biztos.
2017. jan. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De ma.meg korai teszteljek ugye?
2017. jan. 26. 08:16
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez is keteselyes. Erdemes megvarni az elmaradt verzest. Ha azonban a peteeres tuti kozepidoban vagy elotte volt es voltatok is akkortajt egyutt, akkor egy 10-es teszt kimutatatHATja de meg az sem ezer %. A holnap reggel vagy meginkabb holnaputan jobb lenne.
2017. jan. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én mindig azt hittem, meg fog jönni, amikor terhes lettem és csak a volt gyanús, hogy nem jött meg, pedig ugyanúgy fájt a hasam. És ha terhes vagy, még fog is az első hetekben.

Ha akarsz tesztelhetsz: bár kicsit többe kerül, mit itt megkérdezni, hogy terhes vagy-e, viszont nagyobb eséllyel ad jó választ :) :) Vagy pozitív lesz és akkor az biztos terhességet jelent, vagy negatív, és akkor vagy megjön holnap vagy pár nap múlva újra tesztelhetsz.

2017. jan. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Melyek azok a 10es tesztek?
2017. jan. 26. 09:06
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszonom szepen a valaszokat. Sajnos ismet megjott :-( ismet egy sikertelen honap,ismet egy siros nap.
2017. jan. 27. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!