Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3. napja hányingerem van....

3. napja hányingerem van. Tesztem még negatív. Mára nem vártam. Szerintetek lehet még baba?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy nem korai a hányinger,mert egyénenként változik de ha nem terhességtől (mert teszt nega) akkor mitől van hányingerem?
2016. jan. 13. 14:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Betegség? Gyomorrontás? Ezer + 1 dolog okozhat hányingert. Nem kizárt, amíg meg nem jön esély van, de ne a hányingerre alapozz, mert lehet csalódni fogsz!
2016. jan. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet 😊 En tegnapra nem vartam, teszteltem (igaz du) negativ lett, ejjel rosszul voltam nagyon hányingerem volt, es mára se jott meg..varok par napot meg, szerintem te is tedd igy 😊
2016. jan. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!