Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha védekeztünk és megjött...

Ha védekeztünk és megjött rendesen lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Tudom hülye kérdés, de annyi esetet lehet hallani hogy terhesség alatt megjön a mensi. Ez bogarat ültetett a fülembe és most már mindent bebeszélek magamnak, hogy terhes vagyok. Vélemények?

2017. jan. 26. 09:49
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Igen, hülye kérdés.
2017. jan. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%

Véleményem szerint az a kapcsolat nem érett meg a szexre, ahol ilyen szinten pánikolni kell minden hónapban, hogy csak megjöjjön, most ne ess teherbe ettől a pasitól.

Igen, mindenféle védekezés mellett van egy minimális hibaszázalék, hogy valami történik, és teherbe esel. Ennek tudatában kell megválasztani az a szexpartnereket, hogy ha inkább öngyilkos lennél, mint terhes, akkor nemet kell mondani a szexre. És napi egy imában adj hálát a fogamzásgátlásért, mert úgy tudsz szexelni, hogy legalább az esély megvan, hogy ne ess teherbe.


Egyébként meg ha ennyire idegbeteg vagy, akkor szedj tablettát, húzzatok mellé gumit, és minden hónap végén csinálj egy terhességi tesztet is, biztos ami biztos.

2017. jan. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kedves kis utolsó, annyira hihetetlen hogy 18 évesen egy 5 éves egyetem előtt nem akarok gyereket? Nincs a pàrommal semmi baj, chill.
2017. jan. 26. 10:24
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem.
2017. jan. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
44%
Senki nem kényszerít gyerekvállalásra sem 18, sem 38 évesen. Egyetértek a válaszolóval. Ha betegesen félsz a babától (védekeztek, megjön a vérzésed, de még mindig aggódsz a terhesség miatt), akkor vagy védekezz többszörösen, vagy ne élj nemi életet.
2017. jan. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!