Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló mellett lehetek...

Fogamzásgátló mellett lehetek terhes?

Figyelt kérdés

22-én voltam utoljára együtt a barátommal, de szedek fogamzásgátlót mégis furcsán érzem magam. 4 éve szedek,2evvel ezelőtt Symiciat szedtem, most Jangeet szedek.

Lehetséges, hogy megszokta a szervezetem?

Vasárnap óta sokkal fáradékonyabb vagyok, faj a fejem, rossz a kozerzetem, hányingerrel kelek,az etvagyam drasztikusan megnőtt. Melleim nem fájnak, viszont sűrű vizelési ingerem van és nem csak az inger van rajtam..Mikor jelentkezhetnek a legelső tünetek? Esélyes a baba? Nagyon örülnénk neki:)



2017. jan. 27. 15:49
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

Nem vagyunk jósok. Csinálj tesztet. Egyébként még korai lenne terhesség. Csomó vírus is fertőz mostanában. Az is lehet a háttérben.


Egyébként nem értem az észjárásod. Akarsz gyereket, de szedsz fogamzásgátlót? Minek? Kezdem úgy érezni, hogy ezek kamu kérdések. Ennyire nem lehet valaki idióta(bocsánat a kifejezésért).

2017. jan. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mikor kell megjönnie? Ha aznap nem jön meg, tesztelj. De ez alapján én nem hiszem, bármi járhat ilyen tünetekkel, főleg ha még nem maradt el a menstruációd.


Ha pedig babát szeretnétek, akkor miért szedsz fogamzásgátlót? Nem értem.

2017. jan. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hehe, 1-es, nagyon egyre járt az agyunk :)
2017. jan. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lehetsz terhes, ha nem szeded rendesen, vagy ha használtál valamit, történt valami, ami miatt gyengült a hatása és nem alkalmaztál mellette kiegészítő védekezést.

Viszont a tüneteid legalább annyira ráillenek egy fertőzésre, mint a terhességre.

Viszont ha babát szeretnétek, akkor teljesen felesleges fog. gátlót szedni, nem?...

2017. jan. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az nem lehet terhes, aki a párja farka helyett banánt használ...

Minden fogamzásgátló mellett lehet esélye a terhessefnek, meg, ha kevés is...

Mondd már meg, ha gyereket szeretnétek mi a fenének szedsz gyógyszert?

2017. jan. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
83%

Csak ő örülne neki, a pasija nem, ezért szedi, de ki tudja hogy. Vagy csak azért írta oda, hogy ne harapjuk le a fejét, hogy minek szexszel, vagy miért nem védekezik duplán, ha ennyire parázik.


Ha ez megnyugtat, normális szedés mellett is előfordul hogy becsúszik, hisz nem 100 %-os semmilyen módszer (a tabletta mondjuk ~98%).

2017. jan. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor nem 100%, ha nem normálisan szedi a gyógyszert, elfelejti, későn veszi be, mást szed mellé, ami befolyásolja, hasmenés-hányás..., de én sem értem, hogy minek szed tabit, ha gyereket szeretne. Elvileg káros lehet a babának is, ha közben még szedi. Tudtommal...
2017. okt. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!