Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kicsit vicces lesz a ma...

Kicsit vicces lesz a ma reggeli bénázásom. Szerintetek így is vehetem pozitívnak?

Figyelt kérdés

Holnap kellene megjönnie, viszont napok óta elég rosszul érzem magam, így ma reggel gyorsan elszaladtam a Rossmannba tesztért. Reggel mikor felkeltem elmentem pisilni, utána indultam el. Hazaértem és gondoltam megcsinálom, mert iszonyatosan kíváncsi voltam. Viszont éppen csak pár cseppet tudtam kierőltetni magamból. :D Azt hittem nem is lett olyan a teszt, mivel nem kezdett el elszíneződni és a kontrollcsík sem jelent meg. Így visszatettem a dobozba, hogy majd később megcsinálom. Most mikor mentem volna pisilni, hát látom, hogy ott virít rajta az egyértelmű két rózsaszín erős csík.


Létezik, hogy abból a pár csepp vizeletből is sikerült kimutatni a terhességet????


2017. jan. 28. 09:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen létezik. Nekem is pár csepp vizeletből volt másodpercek alatt 2 erős csik. Gratulálok
2017. jan. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nincs az a fura teszt, ami kis pisivel pozitivat, sok pisivel negativat mutat (de ez szerintem eleg egyertelmu igy kimondva, nem?) :)
2017. jan. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen, igen tudom, hogy hülye kérdés :D :D


Csak kicsit meglepődtem, amikor megláttam :D

2017. jan. 28. 09:33
 4/6 anonim ***** válasza:
Létezik... :) Gratulálok! :)
2017. jan. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2017. jan. 28. 09:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Pár cseppel ugyanúgy működik, sőt, ami nekem kimutatta a terhességet (Gabriel teszt) arra egy pipettából kellett 3 cseppet tenni. Ez a többi tesztnél is működne, csak azok általában vizeletsugárba tarthatóak, ami kényelmesebb.
2017. jan. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!