Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti szoktatok csinálni hülyeség...

Ti szoktatok csinálni hülyeségeket ébredés után? Vannak vicces reggeli történeteitek?

Figyelt kérdés

Olyanokra gondolok, mint pl. én: Beteszem a kávét a hűtőbe, a tejet meg a polcra, vagy a kávét a cukortartóba öntöm, bedobom a kiskanalat a kukába az üres tejes dobozt meg vissza a hűtőbe. Ma meg kinyomtam a telefont, mert azt hittem ébreszt, aztán közben hívott volna valaki. Ráadásul a házi telefont, holott nem azt állítom ébresztőre.

Kérdezhetném úgy is, hogy szoktatok-e ilyen szórakozottak lenni reggel, de azért nem így kérdezem, mert szerintem a szórakozott ember a gondolatai végett nem figyel arra amit tesz, ez esetben reggel viszont úgy érzem üres a fejem, mint a tök és nem arról van szó, hogy más felé figyelek, hanem semmire nem figyelek az ég világon.


2016. jún. 22. 19:36
 1/10 anonim ***** válasza:
45%

Néha csinál ilyeneket az ember. Én ébredés után pont nem, mert akkor annyira nincs semmi agyam, hogy még hülyeségekre sem vagyok képes, csak nézni ki a fejemből... Maximum gerincvelőből megy valami, meg az őrségbe állított neuronok léteznek, de azoknak nincs közük az ilyen magasabb fokú, jó esetben tudatos cselekvésekhez :)

Szóval nálam nem az ébredés utánhoz kapcsolódnak az ilyenek, csak nagyon, nagyon ritkán fordulnak elő, de a nap bármely szakában, ha épp nem működöm, mert meleg van vagy front vagy tudomisén.

2016. jún. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Kiskoromban a joghurtos poharat dobtam ki a kiskanállal együtt a kukába. A szülők meg csak akkor jöttek rá, mikor már meg volt fogyatkozva az evőeszköz

Mostmár fel sem, kelek, nehogy ilyenek történjenek.

Amúgy nem volt/nincsen ilyen történetem :(

2016. jún. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt már hogy mikor vettem ki a tejet reggel azt a szekrénybe tettem vissza. A telefonom meg bekerült a hűtőbe. :D A cukortartó helyett a sótartót veszem elő peddig nem is hasonlítanak egymásra. :D
2016. jún. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt olyan, hogy hívtak, én meg félálomban azt hittem, az ébresztő az és ugyanarra kell elhúzni az ujjam az ébresztő kikapcsolásához, mint ha fel akarnám venni a telefont..szóval én ügyes felvettem a telefont és leraktam a fejem mellé, aki hívott meg csak annyit hallott a telefonban, hogy szuszogok xD

Meg van egy ébresztőm 4:30-kor, 5:15-kor és 6:00-kor és egyszer a fél 5-ösnél felkeltem és azt hittem, az a fő ébresztőm xd, és elmentem zuhanyozni meg minden, majd mikor kész lettem, akkor vettem észre, hogy még aludhatnék :c

2016. jún. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Én még a hagyományos nyomógombos ősember vagyok, mert a fél életemet a számítógép előtt töltöm a munkám miatt. Ha felállok tőle, akkor annak örülök, ha csak maximum telefonon elérnek meg én is max telefonálni tudok. Biztos nagy zűrzavart tudnék kelteni egy érintőssel félálomban. Mellettem mindig ott van a mobil nyomógombos, meg a hordozhatós házi telefon. Ezért evidens, hogy a jobb "ződ" gombot nyomjuk meg. :-D

Egyszer volt, hogy a férjem reggel megkérdezte röhögve, hogy hogyan rendeződtek át a dolgok a konyhában? CSak annyit szólt: "hát te jól meg voltál keveredve"

2016. jún. 22. 22:04
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Első voltam. Most, hogy így írjátok a telefont, volt ilyen, hogy álmomból felvertek mobilon, ráadásul téves hívás. Mivel álmos hangon szóltam bele s a telefonos álmos hangok hasonlóak tudnak lenni, a telefonáló észre se vette, hogy téves, csak később...


Egyszer a szemüvegemet tettem fel a szekrény tetejére, majd órákig kerestem... De nem tudom, hogy az reggel volt-e. Az utóbbi években semmi ilyen érdekes nincs. A párom pedig 5-kor frissebb, mint én délután 1-kor, szóval ő aztán semmi ilyet nem követ el. Csak a macskát engedi be, illetve csak szellőztet, az pedig bejön. No, annak nem kell ébredés, magától is hülyeségeket csinál. Mostanában bemászik a könyvespolcom mögé, ahol egy zacskóban tartom a régi rajztömbjeimet, zörög, felborítja a könyveimet és nyávog, mint aki csapdába került, pedig simán ki tud jönni. Mindezt 5-6 körül, amikor nekem nagyon aludnom kell, mert még alig aludtam pár órát...

2016. jún. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer még egyetemistaként kerestem a tolltartómat és a koli szoba hűtőjében tálaltam meg :D Valószínűleg reggel oda tettem félkómásan.
2017. jan. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hú ez már jó régi kérdés, meglepett, hogy még jött válsz. :-) Az utóbbi kettőről most eszembe jutott egy régi esetem, azt hiszem a legcikibb volt minden közül: Egyik ismerősömnél voltunk, és kerestem a szemüvegemet, megkérdeztem az ismerősömet, hogy nem emlékszik-e, hogy szemüvegben jöttem-e ide? Erre ő zavartan felel: "De hát most is rajtad van".
2017. jan. 8. 08:01
 9/10 anonim válasza:
100%

Tudom hogy régi kérdés, de azért válaszolok


1. sztori:

Lehettem kb. 3-4 éves és vettünk Kinder csokit.Na fogtam magam, és a csokit kidobtam a kukába, a papírját meg majdnem megtettem.😅


2. story

Reggel ébredés előtt azt álmodtam, hogy felkelek és kinyomom az ébresztőt.Mikor felkeltem az ébresztőóra,azt hittem hogy valaki hív, és beleszóltam hogy "Tessék?"


3. sztori

Ez nem reggel történt, de leírom(csak egy ilyen "elvesztem az IQ-m 10 percre moment😅) Na szóval nem találtam a telefonom(de ott volt az asztalon) ezért megfogtam a telefonom és meg akartam csörgetni magam😅🤣(Megtörtént ugyan ez, csak a telefonom lámpájával sötét szobában 😂)


13/L

2021. aug. 16. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

9. Örülök, hogy írtál, már el is felejtettem ezt a kérdésemet, és jókat nevettem most is így utólag visszaolvasva.

Azóta már nem vagyok ősember, és van okostelefonom jó ideje, de a szórakozottságom a régi.

Az 1-es pontról: Én mostanában többször azon kaptam magam, hogy a cicák bontatlan alutasakosát dobom a kukába az üres helyett. Remélem mindig időben észrevettem, nem akarom tudni hányat dobtam ki.

2021. aug. 26. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!