Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki jártas ebben, mi a véleménye?

Hanga86 kérdése:

Aki jártas ebben, mi a véleménye?

Figyelt kérdés
Ha a mellékelt kép alapján történne az ovum,akkor ha 24-én és ma együtt voltunk akkor esélyes lehet a baba? Szurkák egész héten voltak,sőt péntek hajnalba iszonyú köldök körüli görcsre ébredtem.Mensim 11-14ig volt,âtlag 32napos ciklusokkal.Csütörtök és ma volt nyúlós nyákom.

2017. jan. 29. 19:27
 1/8 A kérdező kommentje:
[URL= [link]
2017. jan. 29. 19:34
 2/8 A kérdező kommentje:
[URL= [link]
2017. jan. 29. 19:36
 3/8 A kérdező kommentje:

Bocsi,bénázom,nem tudom feltölteni a képet :(

Úgy néz ki,hogy 24-én kezdődik és 28-án a legerősebb,majd mára halvány lesz a jelölés színe.

2017. jan. 29. 19:39
 4/8 A kérdező kommentje:
2017. jan. 29. 20:28
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a kalkulátorok nem sokat érnek. Ez csak egy átlag, de minden nő más, sőt, ugyanannak a nőnek is minden ciklusa más. Erre ne sokat adj.

Szexeljetek egész hónapban kb kétnaponta, akkor teljesen mindegy, mikor van ovu.

Ha szeretnéd tudni, a te tested hogyan működik, használj ovu tesztet, mérd az ébredés hőt.

2017. jan. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Utolsó! Ez mind oké amit írsz,de ha ezt vesszük példának,akkor ezekkel az együttlétekkel,lévén hogy csak így sikerült együtt lenni?
2017. jan. 29. 22:01
 7/8 anonim ***** válasza:
ha jól irja ezen a z oldalon es csak igy voltatok együtt tehát ovu elött 4 nappal akkor nem valószinü hogy sikerült :(
2017. jan. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#5 vagyok

Még egyszer, a kalkulátor nem mondja meg neked, valójában mikor volt az ovuláció.

Saját példa: amikor sikerült a baba, az szerintem egy esélytelen hónap volt. A kalkulátorok szerinti termekeny időszakban egy hétig nem tudtunk együtt lenni, a férjem külföldön volt. Mégis pozitív lett a teszt, a baba pedig egy héttel nagyobb már az első uh-tól kezdve. Tehát kb közvetlenül a mensi vége után volt az ovu.

Ennyit a kalkulatorokrol.

Sok sikert!

34 hkm

2017. jan. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!