Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Szerintetek lenne igény...

Heather87 kérdése:

Szerintetek lenne igény vasalás szolgáltatásra? Mivel én Pécsen lakom így kifejezetten pécs városában és annak közeli településeire korlátozódna a szolgáltatásom. Bárki akinek van véleménye vagy jártas a dologban várom válaszát.

Figyelt kérdés
2014. márc. 8. 18:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Szemelyesen rendszeresen igenybe veszem ezt a szolgaltatast es ugy gondolom, hogy a te kornyezetedben is lenne ra kereslet!
2014. márc. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
biztos,hogy nagyon sokan igénybe vennék,
2014. márc. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szomszédom egyedül élő pasi. Ő is elhordja vasaltatni a ruháit minden héten. Szerintem lenne rá igény.
2014. márc. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyen viszonylag nagyobb városokban van rá igény.

Próbáld ki, végül is veszteni valód nincs. Valamennyi munkád biztosan lesz. Eleinte lehet, hogy csak "zsebpénz". De ha megismernek többen is, akkor akár több pénz is lehet belőle.

2014. márc. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszokat.Jól esik a bíztatás.Igen én is abban bizakodom hogy mivel nagy város így talán lehet rá igényük az embereknek.És nem kezdőként csinálnám,már van benne tapasztalatom.Szép napot Mindenkinek!
2014. márc. 8. 20:50
 6/9 A kérdező kommentje:
Még annyi lenne a kérdésem hogy órabérben vagy kilóra kellene csinálnom?Nem tudom melyik lenne kedvezőbb számomra.
2014. márc. 8. 20:59
 7/9 anonim ***** válasza:

db/ar, tehat fugg attol, hogy milyen anyagrol van szo, mekkora meretu stb.

Szoknyak, nadragok, ruhak, bluzok stb. ezt igy kulon szoktak arazni. SZemelyesen a nagyobb darabok azok, amiket allandoan viszek, de megfigyeltem, hogy a kisebb, illetve nagyobb darabok, vagy kenyesebb darabokat kulonbozo arban szamolnak fel. A nagyobbakert tobbet kernek, az apro darabokert kevesebbet, mint bluz, polo.

2014. márc. 9. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

tőletek nem messze Dombóváron,már működik ez,a Katona József utcában van a Szicilia étteremmel szemben ,Patyolat,

-biztos ,hogy ellehetne velük is beszélgetni,

[link]

2014. márc. 9. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Aki már ad vasalás szolgáltatást,tudna-e segíteni abban hogy honnan tudnám beszerezni a kész vasalt ruhákhoz a csomagoló anyagot?Meg egyéb dolgokat(vállfa,kosár,...)
2014. márc. 9. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!