Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A hasam néha szurkál, ébredés...

A hasam néha szurkál, ébredés után is fárad álmos vagyok meg aztán egész nap. Kicsit fáj a derekam a nyálam meg hirtelen össze szalad a számban mindha látnám hogy valaki citromot majszol. Lehet a terhesség jele?

Figyelt kérdés
Még egy hét a mensisig csak egy kicsit furcsállom ezeket a tüneteket. Nem hiszem hogy be képzelném a dolgokat mert már van egy lányom.
2007. nov. 20. 10:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
szeintem lehetsz terhes,en is hasonloan voltam,folyton almos voltam stb...es nem hittem h baba lesz,pedig lett
2007. nov. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Elég jellemző tünetek, pláne, hogy ez mind egyszerre jelentkezik. Több tünet szól a terhesség mellett, mint ellene, de azért a teszt lesz az igazi egy hét múlva!
2007. nov. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!