Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megfázásos tünetek, köhögés,...

Megfázásos tünetek, köhögés, láz, szédülés, nem túl jó étvágy. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

17 éves vagyok.

Változóan szokott megjönni a menstruációm, valamikor 30, de valamikor 40 napra.

Ma van a 39. nap.

Fáj az alhasam, és olyan 'mindjárt megjön' érzésem van.

Tegnap délelőtt óta eléggé rosszul vagyok, erősen, most már hurutosan köhögök, fáj a hátam, a mellkasom, tegnap lázas voltam. Aránylag normálisan ettem, ma viszont dél óta csak egy kis gyümölcs ment le.

Aktív nemi életet élek, a barátommal mindig nagyon odafigyelünk, 5 percenként nézni szoktuk az óvszert.

Ő nagyon aggódós, és ha már túlesek a 30.napon mensi nélkül, beparázik, hogy nehogy valami baj legyen..

A kérdés az, hogy ezek lehetnek-e a terhesség első jelei (bár a köhögés nem hiszem), vagy csak egy sima megfázás, és amiatt késik?

Tudom hülye a kérdés, de a barátom már a falra festette az ördögöt, és teljesen elbizonytalanított..



2017. jan. 29. 23:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Megfazas , es keshet is a betegseg miatt.
2017. jan. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Inkabb csak megfaztal...;)
2017. jan. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%

Ezek nem terhessegi tunetek. De ennyi esszel,tenyleg meg varjatok egy jo ideig a gyerekkel! Vagy ha annyira paraztok,akkor ne szexeljetek ennyi.

Jobbulast

2017. jan. 30. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez csak megfázás.

De ha ilyen parázós vagy,akkor vegyél pár tesztet és ilyenkor nézz meg egyet a biztonság kedvéért.

Bár ha nem volt baleset,akkor kizárt,hogy gond legyen.

2017. jan. 30. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem először olvass utána,hogy mik a terhesség tünetei,mert ezek nem azok,illetve az étvágytalanság lehet az,de szerintem csak beteg vagy.Legegyszerűbb,ha tartasz otthon 1-2 terhességi tesztet és ha gyanakszol,csinálsz egyet.
2017. jan. 30. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehetsz.De akár beteg is.
2017. jan. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezek betegség tünetei, de betegség mellett is lehet valaki terhes. Viszont ha mindig védekeztetek, akkor kizárt, hogy terhes legyél.
2017. jan. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!