Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehet ez? Leírok mindent...

Mitől lehet ez? Leírok mindent lent de picit hosszú lesz. Azért írom ki mert nagyon félek.

Figyelt kérdés
1 hónapja volt 1 fejfájos vírusom éléggé levert.. iylen fejfájás.. tarkó fájás.. arcüreg fájadlom.. ez után nem tom mitől lett 1 középfültő gyulladásom.. és ezzel 1 idejüleg kb elkezdett fájni bal oldalt a mellizmomnál a mellkasom ... vártam vele aztmondták idegbecsípődés.. voltam valami iszonyat sok vizsgálatos vérvételen.. vizelt minta és minden tökéletes... voltam mellkas röntgenen , koponya rötntgenen és ott is minden rendben.. sőt mikor a röntgent csinálták csináltak egy gyulladásos vérvizsgálatot és az is tökéletes lett.. viszont elkezdtem köhögni.. néha szédülök... fáj a mellkasom és nem érzem jól magam... és annyira parázok hogy tüdőrák... hogy az valami borzalmas... erősen köhögök de mikor feljön valami mindíg megnézem nem e véres.. és ha nagy levegőt veszek valami kattanik a szegycsontnál. mint mikor ujjat ropogtatsz. szörnyen félek... valakinek volt hasonló? dohányozni max sacc/kb ha 1,5 doboz cigi elmfogyott egész életembe.. az is inkább a középiskola első éveibe menőségből 20 éves vagyok. és szinte sose tüdőztem le.. csak úgymond beilleszkedés miatt szívtam picit. de alig... max egész eddig 30 szálat életembe.. vagy annyit se .. KÖSZI ELŐRE A VÁLASZOKAT!!

2016. máj. 21. 16:51
 1/5 A kérdező kommentje:
annyit kihagytam h. a hátam is fájt 1-2 napot és néha jobb oldali mellizmomnál is fáj...
2016. máj. 21. 16:54
 2/5 anonim ***** válasza:
Mitől lenne tüdőrák? Nem lehet azt csak úgy megkapni... Talán a vírusos fertőzés szövődményeként kialakult mellhártyagyulladás lehet.
2016. máj. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
az nem látszódik röntgenen? :O de ha gyulladás kimutatta volna a vérkép.
2016. máj. 21. 18:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha a röntgen jó akkor nincs mitől félni.
2016. máj. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
jó csak azóta is szarul vagyok..... leszédülök fáj a mellkasom és a gyomrom... és az orvos nem mond semmit..
2016. máj. 22. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!