Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 1 hete rosszul vagyok és...

1 hete rosszul vagyok és lassan erőm sincsen mit tegyek?

Figyelt kérdés
1 hete elkezdtem hurutosan köhögni majd szédelegtem fájt a fejem a torkom alacsonyabb lázam volt 37-38 közötti érték mindig . Aztán telt múlt az idő antibiotikumot szedtem meg retafylint és úgy tűnt javulok de azért mert folyton otthon voltam egyedül elkezdtem eljárkálni kicsit haverokkal iszogatni kis pezsgőt majd egyre rosszabbul lettem egész estze nem tudtam aludni 38 + fokos láz és ak öhögés rohamok szivtam a pipámat az asztma miatt de hatástalan volt mostanra már megy a hasam nincs étvágyam és olyan gyenge vagyok hogy már wc-re is alig tudok kimenni de muszáj lesz iskolába mennem mert sok a hiányzásom és a gyakorlati órákról szintén . Nem tudom mit csináljak ilyen esetben de a köhögéstől meg a rosszuléttől alig alszok és alig van egy minimális közérzetem. 17/F

2017. jan. 15. 19:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Újból menj orvoshoz, mert valami szövődménye lehet az influenzának. Így ne menj be az iskolába semmiképp!
2017. jan. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Most igy este nézem és 38 felett van megint a lázam , de ha nem megyek be gyakorlatból bukok kedves válaszoló :(
2017. jan. 15. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!