Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem varja februar elejére?...

Ki nem varja februar elejére? Ti mit éreztek, ha éreztek valamit?

Figyelt kérdés

Èn febr 6ra nem várom, nem erzek szó szerint semmit csak van egy keveseke krèmes allagu , feher folyásom. Ès az alhasam egeszen lent ma nyilalt ( ami sztem nem jó) meg ma este tompán fàj a petefèszkem környèkèn

23èves vagyok,vőlegènyem 28. 8hónapja próbálkozunk.

Inofolocot iszom 2,5hònapja napi egy tasakkal! E vitamint szedek 5-6hónapja. Jó lenne, ha írnátok páran ti èreztek e valami, es egyutt tesztelnènk pozit, irhat olyan is, aki kèsőbbre nem versa :-)...



#jel #Gyerekvâllalás
2017. jan. 30. 23:32
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
Én február 11-re nem várom. Ebben a ciklusban próbálkoztunk először, én nem érzek még semmit.Talán majd később ;) Drukkolok nektek! Remélem pozit tesztelünk ;)
2017. jan. 31. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
Èn is remèlem. Drukkolok Nektek:D
2017. jan. 31. 07:49
 3/43 anonim ***** válasza:

Én tavaly ilyenkor nem vártam. :) de bevallom, hogy észre sem vettem, hogy késik, mert épp nagyon le voltam terhelve és mikor láttam a naptárban, hogy két napja késik, akkor csináltam egy tesztet. Mivel már egy éve próbálkoztunk, ezért nem is nagyon érdekelt az egész. A teszt először negatív volt, le is raktam rá mikor ki akartam dobni, akkor láttam ott a halvány második csíkot. :)

A kis csíkomat épp most szoptattam :)))

2017. jan. 31. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim válasza:
Én is 6ra nem várom, pár napja fájdogál az alhasam, ami ilyenkor nem nagyon szokott, mást nem nagyon érzek. Második próbálkozós hónapunk, igaz nem vagyunk teljesen ráállva, úgy vagyunk vele ha szeretne majd úgyis jön :) Drukkolok nektek!! :)
2017. jan. 31. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:

Ez de aranyos. Orulok, hogy sikerult nektek 3#as! :) koszonom h ezt megirtad.

Utolso! Igazabol eleg, ha nem vedekeztek, nem baj ha nem vagytok raallva..sot , sztem jobb is. :) de ezek szerint egyszerre nemvárjuk

2017. jan. 31. 08:35
 6/43 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én elméletileg mára nem vártam...eddig nem is jött meg.Csináltam egy lh tesztet ami pozi lett viszont a hcg kétesélyes....

2017. jan. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Hétfőre nem vártam. Nem is jött még. Cicik hatalmasra duzzadtak. Néha mensi szerű görcseim vannak de mégsem olyanok. Ma vettem tesztet, holnap reggel el is lövöm.

Mi 9 hónapja próbálkozunk a kistesóval. :)

2017. febr. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim válasza:
Szia, drukkolok nektek, majd írj hogy milyen lett a teszt. :) Kérdező te mikor tesztelsz elöször? 4-es voltam, de egyszerübb lesz ha monogrammot írok ezentúl (HKM)
2017. febr. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
Akinek pozitív lesz, az októberben fog szülni, ahogy én. Hát nem egy hálás idő lányok, elég beteges.
2017. febr. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:

7-es vagyok. Köszi,reggel írok! Én is drukkolok mindenkinek :)


Zs

2017. febr. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!