Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb.3 hetes kismama vagyok....

Kb.3 hetes kismama vagyok. Minden ezzel járó tünetet észleltem magamon (magas testhő, mellfeszülés, kimaradt mensi), viszont minden második nap menstruációs görcseim vannak. Normális ez?

Figyelt kérdés
Köszönöm, nagyon félek hogy nem sikerül megtartani!
2008. aug. 6. 09:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Most érkezhetsz a beágyazódáshoz, és még akkor sem kell megijedni, ha megjön, mert az is előfordul.

Mikortól számolod a terhesságed??

Az utolsó mensitől kell számolni a heteket?-Akkor is 3 hét?

2008. aug. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy 3 hetes terhes vagy??


En ma vagyok a 25.napon, de meg mindig nem tudom, hogy osszejott-e a baba, vagy nem. Pedig ha igen, akkor mar 3hetes es 4napos vagyok ma, ha az utolso mensi elso napjatol szamitjuk.


Nekem mar minimum 5napja vannak mensiszeru gorcseim, es olvastam, hogy sok nonel mar az elmaradt menses elott akar egy hettel van ilyen "mindjart megjon erzes" a beagyazasodas miatt, meg hogy a meh novekedesnek indul stb... Tehat nem csak akkor van gorcsolgetes, amikor esedekes a mensi, hanem mar akar 5-7nappal korabban megkezdodik. Remelem nalam baba van a dologban, de most meg nem akarok tesztelni, majd leghamarabb szombaton, legkesobb hetfon.


Amugy a gorcsok tobbnyire normalisnak szamitanak, hisz elkezdenek noni a mehszalagok, stb.... ezert erzi ugy az ember, mintha meg akarna jonni neki, de kozben meg nem jon semmi ver.

2008. aug. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha már késik a mensid, akkor nem lehetsz 3 hetes. A terhességet az utolsó mensi első napjától számítjuk, szóval 4 hetes terhes vagy, amikor kimarad a mensi.

Amúgy a görcsök teljesen normálisak, hisz nő a méhed.

2008. aug. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az utolsó mensi első napjától számítva tényleg 4 hetes vok, én saccoltam csak kb. 3 hétre!Nekem is voltak görcseim a menstruáció előtt, amikor kimaradt, és utánna, vagyis most éjszaka is.2 db tesztet csináltam, mind2 pozitív.Köszönöm a nyugtató válaszokat!
2008. aug. 6. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!