Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mert esik olyan nehezen...

Mert esik olyan nehezen teherbe a barátnőm?!

Figyelt kérdés
Sziasztok most az lenne a kérdésem hogy akinek el szakad az óvszer , vagy ha bele megy egy kicsi a nőbe miért vesznek be egyből esemény utáni tablettát ? Mi a barátnőmmel rég akkarunk babát és akárhányszor bele élvezek soha sem lesz terhes ez hogy lehet más meg be van parazva , 4 hónapja próbálkozunk es meg se jönn őssze komoly válaszokat szeretnék előre is köszönöm!!!

2017. febr. 2. 21:17
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
33%
Vizsgáltasd ki magadat és a barátnődet is, lehet meddők vagytok vagy hogy mondják, mindegy nemzés képtelen vagy lehet, de az is lehet hogy ő az.
2017. febr. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Van, ahol egészségügyi szempontból minden rendben, mégsem sikerül évekig sem.

Ez még nem jelenti azt, hogy más nem esik teherbe akár egyetlen alkalomtól.


Aki nem akar kockáztatni, az cselekszik. Pont azért vesz be esemény utáni tablettát, amiért eredetileg gumit húzott: nem szeretne teherbe esni.

2017. febr. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Mert más nő már az elsőnél teherbe esik?
2017. febr. 2. 21:26
 4/21 A kérdező kommentje:
Igen ,azt tudom!!
2017. febr. 2. 21:27
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Mivel minden nő más és minden férfi spermája is más ezért a teherbeesési esélyek is mások. Full felesleges másra mutogatni.
2017. febr. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Ezzel nem mutogatam senkire , senki ne értse félre!!!
2017. febr. 2. 21:36
 7/21 anonim válasza:
80%
Az orvost én is ajánlom, de szerintem a káros szokások is ha vannak meg kell tőlük szabadulni.(dohányzás,alkohol stb) Sajnos igen sok a tényező ami csökkenti a nemző képességet.Próbáljátok meg szerintem a több vitamin fogyasztást vagy káros szokások .
2017. febr. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
100%

Ne haragudj, de ha ennyire tudatlan vagy ilyen téren, akkor még ne vállaljatok gyereket. Nem rosszindulatból mondom, de ezt felnőtt, szexuális életet élő embereknek illik tudni...

4 hónap még nem annyira sok idő egyébként, ne essetek pánikba, de érdemes lehet orvoshoz fordulni később, vizsgálat nem árthat. :)

2017. febr. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

nem kell neked gyerek, ha nem vagy ezekkel tisztában!!!

van aki óvszer mellett is terhes lesz, van aki évek alatt védekezés nélkül sem.

2017. febr. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
91%
Minden helyzet más. Az, hogy miért paráznak azért van, mert a legtöbb embernek nagyon könnyen összejön a baba. Például én kétszer is teherbe estem a férjemtől és mind a kétszer első alkalomra (és nagyon boldogok voltunk) :)
2017. febr. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!