Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ha rövid a luteális szakasz...

Ha rövid a luteális szakasz (8 nap) az sárgatest hiány miatt van? 24napos ciklus az rövidnek számít?

Figyelt kérdés
ha elmegyek dokihoz mit mondjak, több mint fél éve próbálozunk. mérem a hőmet és megint az állítolagos pé után megint zuhanórepülésben a hőm, szóval megint meg fog jonni ugye?

#luteális #sárgatest.
2014. máj. 12. 09:58
 1/1 anonim ***** válasza:

1.:igen, meg fog jönni, sajnálom:-(

2.: attól függ, hány évesek vagytok, de 30 felett én már 4 hónap után bemondanám hogy rég próbálkozunk; úgyis rengeteg idő eltelik mire bármi történik (tapasztalat)

3.: nekem kb. a 11. nap reped a tüszőm, és 21-23 naposak a ciklusaim. Mivel a repedés után eltelik kellő idő, így normális a dolog. Ettől függetlenül állítólag igen, ez a sárgatest hiány miatt van (Utrogestan megoldja, de ezt majd a doki írja fel......)

Kérj hormonsort; a ciklus 2-5. napja között, és a ciklus 21. napján (nekem a fent említett okok miatt a 19.-en veszik) nézik, abból kiderül hogy rendben vannak-e a hormonjaid.

Ha nem akarják megcsinálni, akkor menj maszek dokihoz, az megcsinálja.

Sok sikert, és mielőbbi gyermekáldást! :-)

2014. máj. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!