Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Úgy tűnik, hogy terhes vagyok,...

Úgy tűnik, hogy terhes vagyok, de szexeltünk, lehet belőle baj?

Figyelt kérdés
Ma reggel egy pozitívat teszteltem, 1 hete szexeltünk, volt valami furcsa érzés, de nem fájt és utána nem véreztem. Lehet belőle baj? Egy kicsit aggódom..

2017. febr. 4. 12:07
 1/4 anonim ***** válasza:
27%
Nem bár azt mondják a korai szakaszában nem ajánlott a méhösszehúzódások miatt elvetélhetsz.. 12. Hét után nyugodtan addig amíg a doki nem tiltja.
2017. febr. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
Terhesen szoktak a nők szexelni, ameddig nem tiltanak tőle, nyugodtan csinálhatod bármikor a terhesség alatt. Én az első trimeszterben veszélyeztetettebb voltam mióma miatt és úgy is, engedték a szexet, direkt rákérdeztem, nem kell ennyire parázni.
2017. febr. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%

Nekem fel sem merült ez a kérdés.

Egy egészséges terhesség nem szakad meg a szextől.

Mi végig kb 2-3 naponta szexeltünk.

2017. febr. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
20%

Nem értem, hogy az az első miért lett 0%-os. Nekem az orvosom is mondta, hogy az 1. trim-ben az orgazmus vetélést okozhat. Sajnos későn szólt, mert csak akkor mondta, amikor velem megtörtént. Közvetlenül utána kezdtem vérezni.

Értem én, hogy általában nem okoz gondot, de ha igen, már késő, mire kiderül.


A kérdezőnek: ha egy hete szexeltetek, és most pozi a teszt, akkor semmi bajod nem lesz már belőle. Legalábbis az 1 héttel ezelőttiből biztos nem.

2017. febr. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!