Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor teherbe estetek, meddig...

Mikor teherbe estetek, meddig barnaztatok vagy jelentkezett e ilyen tunet?

Figyelt kérdés

2017. febr. 4. 14:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem és nagyon nem jó jel, progihiányra utalhat.
2017. febr. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Barnáztam a 8.héten.Azzonal bementünk a kórházba,progeszteront és Rutascorbint kaptam,plusz fekvés,sok pihenés. Nézesd meg magad. 31hkm
2017. febr. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
rendben :)
2017. febr. 4. 15:28
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem. A barnazas rendellenessegre utal, tenyleg orvoshoz kell vele fordulni.
2017. febr. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
6 hetesen begörcsöltem úgyhogy rohantam a korházba, mire beértem már csak a vérzés/barnázás maradt. 36mmes tüsző miatt volt valószínűleg. Kaptam gyógyszert/progipótlást. Most 13hetes vagyok a héten voltam genetikain, minden rendben, nincs tüsző. Alig tudta lemérni a babám, anyit mozgott☺
2017. febr. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok lemaradt hogy 6hetesen táppénzre és fekvésre ítélt a doki.
2017. febr. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
verzek es voltam dokinal nem lat semmit , csak vastag nyalkahartyat !es a mehnyak csatornan van valami
2017. febr. 4. 18:52
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem is pozi lett a tesztem a héten, és jelentkezett is enyhe vérezgetés. Nem mondanám menszinek, nekem nem ilyen szokott lenni. Voltam dokinál, hétfőre kaptam időpontot uh-ra. Majd ott kiderül, hogy baba van vagy csak volt. A hasam alja a mehemnél szokott erősebben fájdogálni, és sokszor volt olyan érzésem a vérezgetés alatt, hogy előnt a vér. De semmi nem volt, csak a papíron kis barna foltocska.

Hétfőn okosabb leszek.

2017. febr. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
hat en is viszakell mennem , most megallt a verzes reggelre , csak mar a wc papiron latszodott , de remelem nem is indul be , es nekem is kiderul hogy ott van vaggy pegig mar nincs ! a mellem enyhen meg faj , erzekeny , talan ez ami jo tunetnek mondthato meg ! remelem minden jo lesz , nem szeretnek csalodni :((
2017. febr. 5. 04:54
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem volt ilyen :)
2017. febr. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!