Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit csináljunk hogy összejöjjö...

Mit csináljunk hogy összejöjjön a baba?

Figyelt kérdés
Lassan fél éve probálkozunk de még nem sikerült sajnos. velem minden rendben egy honapja voltam dokinál. most február 2.án jött meg és kb 26 naposak a ciklusaim. tudtok tanácsolni nekem valami okosat hogy pl mikor legyünk együtt, miket egyek stb.. Előre is nagyon szépen köszönöm :)
2017. febr. 4. 15:46
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Tanacsom a turelem. Fel ev az semmi.
2017. febr. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%
Ma volt pontosan egy ugyanilyen kerdes kb 2 oraval ezelott, illetve meg egy hasonlo (de tema ugyanez) 20 perccel ezelott. Tekerj lejjebb hozzajuk mert az elsohoz mar eleg sok valasz erkezett.
2017. febr. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

Nekünk 1.5 év után sikerült. Megjártunk már minden vizsgálatot. Beszedtünk minden vitamint. És pont abban a hónapban jött mikor megállapították hogy akkor épp peteéesem sincs.... teljesen letettünk róla. Ès tessek terhes vagyok. Fél év nem sok idő! Nem kell semmi csodabogyó! Éljetek egészségesen . Szedjetek vitamint az úgyis kell a sok betegség miatt és nyugi jönni fog! Pluszban maximum annyit tegyél hogy vegyél ovulácios tesztet. Azzal pontosabban betudod lőni a termékeny napokat. Vagy menzesz után legyetek 2 naponta együtt. De erre se kell rástresszelni,hogy ha nem tudtok akkor világvége!

Tényleg igaz a baba akkor jön ,ha jönni akar! Sok sikert!

2017. febr. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Attól, hogy voltál dokinál egy szokásos éves vizsgálaton, még nem biztos, hogy gyerek szempontjából minden oké. Vagy tetőtől talpig kivizsgáltak?


De igazuk van a többieknek, a fél év semmi.

2017. febr. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Gyuri bácsi Babaváró teacsomagja. Nem olcsó, de szuper. A Bank utcában kapható.
2017. febr. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekünk 10 hónap után sikerült. Ne görcsöljetek rá ennyire csak élvezzétek. Ne gyerek gyártás legyen a szex
2017. febr. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nyers leszek, de tudom, hogy müködik.

Akkorát kell szexelni, hogy még másnap is érezd, szóval csak kemènyen. ;-))

2017. febr. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek :)
2017. febr. 6. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!