Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tesztem pozitiv de megvereztem...

Tesztem pozitiv de megvereztem? Orvosnal voltam ki erti mit irt a papirra? Lent a tobbi

Figyelt kérdés

Nyaki közötti nyitott egy formáció található a méhnyakon (vérrög? pete zsák?, Érzékeny eszköz ..meh avf : 6.45X 3,8 cm , endometrium: 1,2 cm

jobb petefeszek 3 X 1,9 cm , bal : 3.4 X 2,8 cm .. nem latnam sem terhesseget , de sem mehenkivulit.

diagnozis : elkezdodott terhesseg vagy menstruacios abortusz? ? ? es menjek visza 2-3 nap mulva !!! mik ezek az eredmenyek ? vastag mehnyalkahartyat latott csak



2017. febr. 4. 18:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%
Azért van az orvos, hogy elmagyarázza. Nyilván megkérdezted.
2017. febr. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
23%
Magyarul szt sem tudja , hogy mi... Lehet , hogy beágyazódási vérzésed volt.
2017. febr. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
olyan sok mint a menszesz??
2017. febr. 4. 18:47
 4/15 anonim ***** válasza:
83%
Lehet, hogy éppen elvetélsz.
2017. febr. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
akkor sajnos ez lesz :((((((
2017. febr. 4. 19:17
 6/15 anonim ***** válasza:
11%
Nem kellene szegénynek olyat írni, hogy elvetél!
2017. febr. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
88%

Miért, mondjuk inkább, hogy a gólya még nem döntött?!

TE szeretnéd, ha hazudnának neked ilyenben? Mert én nem.


Mondjuk én nem egészen értem, kérdező, nem tudnád pontosan beírni, ami a papíron volt? Mert ez nem tűnik túl szakszerűnek így. Lényeg, hogy nem lát terhességet.

Volt pozi teszted?

2017. febr. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
igen volt pozi tesztem is ! mas nyelven van irva , enm tudtam a tobbit leforditani ...
2017. febr. 4. 19:56
 9/15 anonim ***** válasza:

A doki csak a vastag nyalkahartyat látja, meg valamit, ami lehet terhesség is, de épp egy menstruácio kezdete is.

Ha nagyon sok a vér, közel menstruációs, akkor nagyon korai vetélés lesz ez. Sajnálom.

2017. febr. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Mintha csillapodott volna ,a beteten nem latok tobbet de a wc papiron igen ... Lehet megall... Megvalik...
2017. febr. 4. 21:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!