Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Otthon 3 pozitív terhességi...

Otthon 3 pozitív terhességi teszt, mindegyik között 12 ora eltelt es az orvosnál a teszt negatív lett. Azt hogy?

Figyelt kérdés
Most voltunk az orvosnál, a legutolsó tesztet tegnap reggel csináltam. Ráadásul ket különböző márkájú tesztet is csinaltam. Nem ertem mi van. Elegge frusztráltak vagyunk most. Holnap lesz vérteszt.
2016. okt. 3. 18:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%
Miota kesik?
2016. okt. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Több, mint egy hete. Ráadásul mikor hazaértunk csinaltam meg egyet ami szinten pozitív. Holnap a vérteszt majd megmondja mi a helyzet, de eleg frusztráló az egész.
2016. okt. 3. 19:49
 3/17 anonim ***** válasza:
80%
Tegyel fel kepet!
2016. okt. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Miről?
2016. okt. 3. 20:39
 5/17 A kérdező kommentje:

[link]

Ez a teszt amit az orvostól hazatérve csinaltam.

2016. okt. 3. 20:42
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez azért elég egyértelmű pozitív pedig és ha ilyen erős, akkor még ha nem is volt annyira koncentrált a vizelet, akkor is ki kellett volna mutatnia a doki tesztjének is.

Szerintem a vérvétel pozitív

eredményt fog hozni...

Vizsgálni nem vizsgált?

A doki is mártogatós tesztet csinált?

Amúgy ott miért kellett tesztelni?

Csak azért kérdezem (nehogy bántásnak hidd) mert most másodjára vagyok kismama, de egyszer sem kellett orvosnál tesztelnem.


Drukkolok, de szerintem ne idegeskedj, baba lesz az :)

2016. okt. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Angliaban elek. Itt csak a háziorvos nez meg az nem nagyon vizsgál. Azt mondta h azert kell a teszt, hogy nekik is legyen rola rekordjuk. Itt az a nem nagyon jo, hogy itt csak szülésznő foglalkozik veled orvos szinte nem is nagyon lat az egész terhesség alatt. Szerintem mártósat csinált mert üvegbe kellett pisilnem es leadni. De vittem magammal a pozitív teszteket es a doki is csak nézett, h most mi van. Ráadásul fogamzasgatlot szedtem ugy lettem terhes, ha az vagyok.
2016. okt. 3. 21:08
 8/17 Rhea83 ***** válasza:
100%

Sok sikert a vérvételhez. :) szerintem is terhes vagy! En is a uk ban elek es tudom hogy itt az orvosi ellátás kissé gyenge. 8 éve próbálkozunk a babával es csak most jutottak el odáig hogy időpontot kaptunk a termekenysegi klinikára.

Nagyon gratulálok az eredményhez. Kellemes baba varast. :)

2016. okt. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
100% hogy terhes vagy😀😀ez miatt szerintem felesleges aggodnod ugyis pozitiv lessz a Bhcg eredmènyed😀😀durva hogy ott kinn milyen selejtes teszteket tartanak a rendelőben😲😲😲😲
2016. okt. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Pedig ez egy jó erős pozitív. Nekem is ilyen volt a tesztem 5 hetes terhességet állapított meg látta a petezsákot...
2016. okt. 4. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!