Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mas mit erzett ekkor?

Mas mit erzett ekkor?

Figyelt kérdés

A babas hónapban, amikor pozi lett a teszt, volt elotte mindjart megjon erzesetek? Nekem 4nap van a nemvartig, es ezt erzem. Maskor sosem (tudom nem jelent semmit) erzem ezt csak aznap par oraval elotte, hogy tènylegesen megjönne!

8honapja próbálkozunk


2017. febr. 4. 22:16
 1/9 anonim ***** válasza:
37%
Soha nem figyelek/figyeltem ilyeneket
2017. febr. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor miert irtal? Semmi ertelme, nem a kerdesemre válaszoltál! :)
2017. febr. 4. 22:37
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt előtte.
2017. febr. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Volt olyan érzésem,hogy meg fog jönni,de persze nem jött.

De nekem mult honapban is volt,1 hétig,pedig nem szokott,de nem lett baba belöle.

Ugyhogy én erre már nem alapozok.Most is fájdogál a hasam,még 1 het van a nemvártig.

Nyugi,pár nap és kiderül.Probáld lekötni magad mással.

2017. febr. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sokat jártam pisilni, állandóan a mindjárt megjön érzés, és hőhullámaim voltak lázasnak éreztem magam szakadt rólam a víz a lázmérő nem mutatott semmit mármint lázat nem mért.
2017. febr. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Minden ciklusnan total mast erzek. Egyikben napokkal elotte erzem higy megjon, masiknal meg csak eszreveszem a vercseppet. Az agyunk hihetetlen modon befolyasolja a periodusokat. Ha eppen az ember kattog valamin vagy epp olyanja van nem veszi eszre hogy a teste milyen aro jeleket produkal. Ha meg babara koncentral mindent tizszeresere nagyit az agyunk.

Elozo terhessegemnel elotte egy hettel megjon erzesem volt, mostaninal abszolut nem volt (vagy nem figyeltem ra) mert Karacsony volt es az elegge lekototte az erzekeimet, 26-an este gondoltam hogy jee meg kene jonnie, teszteltem es pozitiv lett.

2017. febr. 5. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok. Köszi a sok-sok hasznos választ, hât őszinte leszek nem voltam rapörögve a tèmára, csak miota a 7.hónap sem volt sikeres szóval semmit sem figyeltem. Ez csak onnan tudom ( hogy nem szokott ilyen erzesem lenni) mert ez a gorcs es fàjdalom simán feltunt volna! :)

De igaz , ami igaz hetfon kiderul, legkesobb kedden! Tesztem direkt nincs itthon , ne is tudjak elobb tesztelni, mont hetfo/kedd! :)

2017. febr. 5. 09:23
 8/9 anonim ***** válasza:
Én pozi teszt előtt semmit nem éreztem. Utana görcsöltem nagyon és pecsételtem kicsit. Aztán mivel progi hiányom van elkezdtem szedni az utrot és elmúlt minden fájdalom.
2017. febr. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hat meglatjuk mi lesz, majd kiderul! :)
2017. febr. 5. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!