Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tesztelnétek a helyemben?

Tesztelnétek a helyemben?

Figyelt kérdés

31-32 naposak a ciklusaim. Ebben a hònapban nemtudom mikor volt pèm, nem mindig figyelem. Sajna valtozo, 16.vagy 18,19.ciklusnapon van ovulàcióm.

Utoljára jan 8-án jött meg, így legkesobb febr 9re nem várom. Arra gondoltam, hogy holnap tesztelnèk a 30.ciklusnapon! Nem homerozok az össze-vissza kelèsek miatt èrtelmetlen volna!

Ti mikor teszteltetek elsore? Es mikor lett pozi? :)

(7honapja "próbálkozunk)



2017. febr. 5. 16:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha január 9 én jött meg akkor ma a 28 adik ciklusnapodon tartasz.Én még várnèk pàr napot vele.
2017. febr. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bocs 29 et akartam irni😀
2017. febr. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én 1 hét múlva csinálnék csak ha nem jön meg addig.

26-32 naposak voltak a ciklusaim, úgyhogy sosem foglalkoztam vele hogy mikor jön meg, ha megjött felírtam és kész. A második babánál az első nem védekezés után 17 nappal csináltam tesztet és halvány pozitív lett, fogalmam sincs mikor kellett volna megjönnie...

2017. febr. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Az azert inkabb ritkábbik eset h olyan sok kèsès utan lesz pozI a teszt.:) nekem "illene" hamarabb, mert szedek egy gyógyszert, amit abbakell hagynom ha tether vagyok!

1# ezt le is irtam, hogy hnap van a 30.ciklusnap szval igen ez a 29.:) koszi a válaszokat! :)

2017. febr. 5. 17:12
 5/8 A kérdező kommentje:
Utolso, ment neked is a zold, de azert azt inkabb hanyagnak neveznem , akit nme erdekel a rendszertelen menzesze. Hála Istennek nem jelentett problèmât ez nektek a gyerekvállalásnál!:)
2017. febr. 5. 17:13
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha olyan gyogyszert szednék ami a babával összeférhetetlen akkor az aktustol számolva 14.napon tesztelnék.Ha meg többször voltatok együtt,akkor kb.28.naptol kezdve.

Szerintem tesztelj holnap reggel!

Csak nyerhetsz vele...

2017. febr. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Általàban egy nap kimaradt egy nap egyutt voltunk. 2szer volt ugy, hogy 2nap maradt ki ! :) a gyakorisàggal nem volt gond. Max azzal, ha ez nem a mi hónapunk! :) holnap tesztelek. Reggel felfogom a vizeletem, nincs itthon teszt. Dèlben tudok tesztet venni ! :(
2017. febr. 5. 18:38
 8/8 A kérdező kommentje:

[link]


Ilyen lett.. ez az èn formám.😁😁😂😂😂

2017. febr. 6. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!