Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hőmérős diagramm. Figyeltem...

Hőmérős diagramm. Figyeltem irtam hozzáértők véleményét szeretném?!

Figyelt kérdés

[link]

szeretnénk.. babát 1 éve nem sikerül...


2010. máj. 7. 16:25
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem nem elég magas. feljebb kellett volna mennie.
2010. máj. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

és ilyenkor mi van?

miért nem lemnt fel.. mi klehet sz oka?

2010. máj. 7. 16:49
 3/6 A kérdező kommentje:

Mi nem történt akkor meg? ovu tesztem 1 napig volt pozi.. de mért nem megy föntebb?

elég korai de ilyen viszont még nem volt h nagyon száraz lettem se ragadós se krémes semmi csak a szárazság és a méhem.. mindha masszírozták volna.. eléggé vérbőnek érzem vagy hogy mondjam... bizsereg kellemesen

2010. máj. 7. 17:15
 4/6 anonim ***** válasza:

Lazíts! Nem vicc, tényleg. Rossz nézni a görbédet. Minden szigorúan kitöltve, behúzva, számontartva. Jó ég... Nem bántani akarlak, komolyan ez a legjobb, amit tehetsz.

3 évet vártam a babámra, és amikor azt mondtam, hogy elég, hiába az orvosi utasítás, én akkor sem fogok hőmérőzni, csak érzésből, kedvtelésből akarok szexelni, láss csodát, rögtön terhes lettem. Az első hónapban, tényleg.

Nagyon nehéz, de próbálj meg elvonatkoztatni. Tudom, innen könnyű mondani, mikor egy kis élet mocorog bennem, hogy 1 év nem nagy idő, de tényleg nem az. Az én barátnőm 7. éve vár babára.

Neked is eljön az időd, és ha nem sürgeted, akkor sokkal előbb, hidd el.

Kitartás, türelem!

2010. máj. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
oks igazad van énis görcsölök de orcosi utasitásra van kitöltve minden illetve... még 1 hét mulva van jelenésem nálla ezzel a görbével és érdekelt volna másik véleménye h lelkiekben felkészüljek arra mit mondd majd az orvos
2010. máj. 7. 19:16
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem még nem volt ovud!!
2010. máj. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!