Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » SZERINTETEK MILYEN EZ A...

SZERINTETEK MILYEN EZ A HŐMÉRSÉKLET DIAGRAMM?

Figyelt kérdés
31 re nem várom eddig így alakul a hőm..szerintetek lehet esély a babóra? [link]
2011. aug. 28. 08:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Biztató,de ebből még lehet bármi.Én a helyedbe,már holnap reggel megpróbálnék egy 10-es tesztel tesztelni.Sok szerencsét.
2011. aug. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én válaszoltam az előző kérdésednél is. Szerintem nagyon biztató a görbéd. Hány napos a luteális fázisod?

Én ma teszteltem egy negatívat, a hőm is visszaesett, szerintem nekem meg fog jönni.

[link]

2011. aug. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szia igen én vagyok :)) hát olyan 13 14 napos szokott lenni,a tiéd az normális ha egyet lemegy lehet holnap 2 ugrikt nekem is ugra bugrál :))) de remélem nem fog vissza esni :))
2011. aug. 28. 09:52
 4/8 A kérdező kommentje:
Elsőnek köszönöm szépen hát remélem szerencsém lesz :)))
2011. aug. 28. 09:52
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is nagyon bíztató! :) Én is tesztelnék már egy 10-essel a helyedben. :)

Sok sikert! :)

2011. aug. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mizu veled? Teszteltél? Nagyon szurkolok :)
2011. aug. 29. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia!Az vagyok,aki legelőször javasolta a teszt.Mi újság?Teszteltél?Nagyon drukkolok Neked!
2011. aug. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
sziasztok még nem teszteltem,de még ma is 36.9 volt a hőm :)))még várok és majd írom az eredményt köszönöm a sok drukkolást puszi mindenkinek:))
2011. aug. 29. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!