Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen vizsgálatokra számíthatok?

Milyen vizsgálatokra számíthatok?

Figyelt kérdés
Sajnos másodszor volt missed ab. műtétem. Az elsőnél üres petezsák, a másodiknál 6. héten szívműködés nem volt látható. Aki volt hasonló helyzetben, kiderült, mi okozta a vetélést? Az utóbbi műtétem előtti 2. UH-n a szonográfus azt mondta, hogy kromoszómarendellenesség. Ez mit takar? Természetesen szeretnénk orvossal is beszélni erről, de milyen vizsgálatok várhatók?

2017. febr. 6. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:
En elmennek masik dokihoz is, jobb ket velemenyt hallani.. nekem elso doki azt mondta meddo vagyok, a masodik h csak cisztam van, amire rákell segíteni, h eltunjon, kaptam gyogyszert h elmuljon es 3hónap mulva babás lettem.. szoval erdemes masik vèlemènyt kikèrni!! Nem tart sokaig, es megnyugodhatsz. Sokaknak volt 1-2vagy akar 3vetelese es kiderult h pl progeszteron potlas kellene csak stb.:)
2017. febr. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Es bocsi, hogy nem a kerdesre válaszoltam! :) a mehnyalkahartyadat etoritsd fel. A veteles kinyirja..

4-500 mg E vitamin naponta nem art es nagyon olcsò

2017. febr. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Endokrinológusnál csináltass hormonsort, ir vizsgálatot (terheléses cukor + inzulin), d vitamin szintet, pajzsmirigy értéket nézess

2 vetélés után nálunk protokoll az immunológiai kivizsgálás. Autóimmun betegségek okozhatnak vetélést, pl. autoimmun pajzsmirigy gyulladás, autoimmun véralvadási zavar.

2017. febr. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!