Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Több, mint egy év sikertelen...

Több, mint egy év sikertelen próbálkozás után dokihoz megyek. Milyen vizsgálatokra számíthatok? Mensi előtt barnázni szoktam.

Figyelt kérdés
2011. júl. 13. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Nálam vérvétellel kezdődött, aztán mikor meg voltak az eredmények, akkor utána uh., és nekem itt be is fejeződött, mivel kiderült, hogy pcos vagyok.


Szerintem először nálad is vérvétel lesz, és majd annak az eredményétől függ a folytatás.

2011. júl. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én is most kezdek orvoshoz járni. Én a következő beutalókat kaptam: uh a 11. napon, vérvétel a 7. és a 21. napon.

A férjem megy andrológiai vizsgálatra.

Ez a nyári programunk :)

2011. júl. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem is vérvétel volt ami 15.000,-Ft-ba került. Igaz többféle hormont és vércukrot is néztek, hogy kizárják a pco-t. Minden rendben volt most a hatodik closty és choragon injekcion vagyok túl.
2011. júl. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én sztk-ba megyek. ott azért remélem ingyenes a hormonvizsgálat!
2011. júl. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!