Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tenyleg ennyire elitelendo,...

Tenyleg ennyire elitelendo, ha egy no a parja akarata ellenere lesz terhes?

Figyelt kérdés

Ismertek ilyen kapcsolatot ?

Es kerdezem en, ha a ferfi annyira nem akar gyereket, miert nem huz gumit ?


Onnan jott a kerdes, hogy volt egy baratom aki a legelso alkalommal sem huzott gumit, es nem kerdezett ra, hogy szedek - e gyogyszert.

De kozben megrogzotten mondta elotte, hogy nem akar gyereket ( mar volt neki )


2017. febr. 6. 23:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%
Nőként mondom, hogy szerintem nagyon elítélendő. A férfivel szemben is, de a gyerekkel szemben meg végképp inkorrekt. + nem akarnám, hogy olyan legyen a gyerekem apja, aki nem akar gyereket vagy "szimplán" velem nem akar családot alapítani.
2017. febr. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem más a felelőtlenség és más az, amikor a nő átveri a párját. Utóbbi esetben a gumit is kijátsszák (átszúrja tűvel használat előtt, vagy a használt gumiból nyert ondót fecskendezi be magának). De ha a nő (mondjuk stabil kapcsolatban) azt mondja, hogy szed fogamzásgátlót, akkor a férfi miért húzna gumit? A védekezés közös felelősség és senkinek nincs joga átverni a párját!
2017. febr. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
83%
Igen nagyon elítélendő. Általában olyanok csinálják akik ezzel akarják megfogni a férfit vagy megmenteni egy pocsék kapcsolatot. Ez soha nem jön be, és utána mindenki kivétel nélkül csak szív. Gyerek ilyen esetben szinte 100%, hogy csonka családban nő fel.
2017. febr. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Kivancsi lennek, hogy a " veletlen becsuszott " esetekbol mennyinel van az, hogy a no akarta. Itt is napi min. 3 kerdes van, aminel gyogyszert szedtek es terhes lett.

Van egy baratnom, nekik

3 bol 2 gyerek veletlen lett, az elso egy hetes ismeretseg utan.

2017. febr. 7. 00:51
 5/22 anonim ***** válasza:
71%
Miért érdekel ez az ő dolga. Nem neked kell ennek a kárával együtt élnek. Barátkozz normálisabb emberekkel.
2017. febr. 7. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
36%
Én többmillió forintos büntetést szabnék ki az olyan nőkre, akik ezt megteszik, mert undorító dolog és több ember életét teszi tönkre.
2017. febr. 7. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
74%
Dehogy is, ugyan miért kellene elitelni? Nyilván te is örülnél neki, ha mondjuk anyad kozolne, hogy innentől 18 évig a fizetésed 25-50%át oda adod neki, vagybhogy innentől 18 évig te neveled a testveredet, akár tetszik, akár nem.
2017. febr. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

én nem ítélem el, de ne várja, hogy apuka ott legyen mellette.

ismerek olyat ahol évekig ment a tabi, és nem lett terhes, majd mikor tesója terhes lett, akkor véletlen ő is. pasi mit tett? elvette. ő dolga.

2017. febr. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
87%

Igen, elítélendő.

Más az, ha valaki egy alkalmi kapcsolatban hülye védekezni és más, ha egy stabil, elvileg bizalomra épülő kapcsolatban az egyik fél átba..a a másik fejét.


Mondjuk azt a nőt sem értem aki elmegy gumi nélkül egy ismeretlennel.

2017. febr. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
89%
Kettö ember döntése kell, hogy legyen a gyerekvállalás. A férfi gyerektartást kell hogy fizessen minden hónapban, inkorrekt dolog egy ilyen helyzetbe belehajszolni, csak azért, mert a nő gyereket akar. Szerintem a spermabankba menjen ha egyedül akar gyereket vállalni.
2017. febr. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!