Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mekkora az esély hogy teherbe...

Mekkora az esély hogy teherbe eshetek?

Figyelt kérdés

Szóval pénteken a barátommal pettingeltunk.Szedek fogamzásgátlót de nem védekezés miatt hanem mert peteérési problémám van.16 éves vagyok.Nem akartunk meg lefeküdni.Szűz vagyok még.Az nap nem volt nálam a gyógyszer tehát kimaradt egy tabletta.A ciklus 14. napján túl vagyok jóval. Január 13-án jött meg előzőleg Tehát a teherbeesés kicsi alapból.Főleg hogy én elvileg majd ha szeretnék gyereket nehezebben tudok majd terhes lenni a fent leírt problémám miatt...Elvileg.Az történt ,hogy ő a hasamra élvezett viszont lefolyt a hüvelyemhez.Nem pont rá elvileg,ha jól láttam .Mellé..le is töröltem rögtön stb de mégis ideges vagyok mi van ha véletlenül mégis maradt ott ondó és nem szedtem le normálisan.Idióta kérdés de a szűzhártyán is átjuthat a sperma.Illetve az is lehetséges hogy ha egy tabletta kimarad simán lecsökkenhet alacsonyra a védelem... Szóval mennyi esélyem lehet a terhességre?

Köszönöm a normális válaszokat előre



2017. febr. 7. 19:40
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Kb annyi mintha a füledbe élvezett volna
2017. febr. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ó, mamám.

1) Miért, miért, miért akar szexuális életet élni, aki ennyire tudatlan?

2) Miért, miért szed fogamzásgátlót, ha fogalma sincs a hatásmechanizmusáról?

(3) Miért létezik még olyan marha orvos, aki vélhetőleg pcos-ra, menstruációs gondokra fogamzásgátlót ír, amikor NEM oldja meg a problémát, hanem csak elkendőzi azt?)


Figyelj!

A fogamzásgátló KIKAPCSOLJA, megszünteti a természetes ciklusodat, gátolja a peteérést, menstruáció helyett megvonásos vérzést kreál. Fogamzásgátló mellett NINCS termékeny időszak. "Középidőben" meg végképp nincs.


Ha a fogamzásgátló valamiért nem működne, példának okáért azért, mert rosszul szeded, pont hogy a "középidőben" a legkevesebb az esély a terhességre.

Ilyen szempontból a levél első hét és utolsó hét tablettája alatti időszak a legveszélyesebb -> lásd a betegtájékoztatót.


Még valami: a szűzhártya LYUKAS. Eredetileg is.

2017. febr. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Figyelj egy az hogy én semmit nem tudtam erről azegész betegségről. Pattanásos arccal nem bírtam már tovább hullott a hajam az orvos ezt mondta.Nyilván nem minden a legmegfelelőbb de biztos nem fogok 16 évesen leállni veszekedni egy szakorvossal.Bocs.1...

2: Tudom nagyon jól hogy megvonásos vérzésem van csak.

Mit tudtam volna csinálni.Örültem hogy végre tudom mikor jön meg illetve nem úgy nézek ki mint egy bányarém.

Sajnálom hogy ennyi idősen történt velem ilyen és nem minden egyes dolgot tudok erről.Végülis az tök normális ha valaki 14 évesen teherbe ejteti magát.Ennek az oldalnak pont az lenne a szerepe hogy aki nem tud valamit akkor annak segítünk.Szerintem tök normálisan leírtam amit akartam kérdezni. De ehelyett kb én vagyok a hülye mert nem ülünk csak egymás mellett a barátommal és nézzük egymást csak és hogy nem az összes infót tudom erről meg ugye azért is mert mertem hinni egy orvosnak.

Bocsi...

Az én anyámat.

2017. febr. 7. 20:21
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Annyira hülye vagy, mint a segg...-.-
2017. febr. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne aggódj, semmi esély a terhességre!

2017. febr. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Pedig jobb lenne ha csak ülnétek egymás mellett...
2017. febr. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Klau888 válasza:

Öcsém, hogy milyen tuskó emberek vannak! Miért kell lehülyézni szegény lányt! Komolyan,ő egy tapasztalatlan, fiatal lány, ti nem voltatok 16évesek!? Jesszusom!Ha nem akartok a kérdésére válaszolni, akkor minek írtatok egyáltalán?

Kedves kérdező!

Nyugodj meg,semmi esélye nincs így annak, hogy teherbe estél.Ne idegeskedj ezen, teljesen felesleges 😊

2017. febr. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszokat.

Foleg az utolso.Koszi szepen komolyan :))

2017. febr. 9. 20:12
 9/9 A kérdező kommentje:

Ami viszont idegesit hogy ma kene megjonnie es nem jott meg..Maskor ilyen nem volt.Még ha maradt is ki gyogyszer veletlenul.Inkabb mindig elobb jott meg egy vagy ket nappal.

Eleg frusztralo hogy nem jott még meg ma.

Szerintetek lehet a stressztol??

Meg akkor is ha a gyogyszer szabalyozza a ciklusomat?

2017. febr. 9. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!