Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek mennyi volt a reggeli...

Kinek mennyi volt a reggeli hőmérséklete mikor babás lett?

Figyelt kérdés
Tavaly májusba elveteltem azóta nem jön a kisteso. Túl vagyunk három clostys hónapon. Most újra clostylbegit inofolic e vitamin van. Volt peteeresem teszten néztem de a hőm azóta sem megy fel 36.6 minden reggel ébredés után. Tavaly novemberben 36.8 volt végig azt hittem végre sikerül. De most ettől a 36.6-tol el vagyok keseredve mert gondolom ez megint azt jelenti hogy nincs baba. Napközben 35.5 szokott lenni vagy kevesebb. Esetleg ha valaki az inofolic clostylbegit párosról lett terhes szívesen olvasom az irasat
2017. febr. 9. 08:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Napközben ne mérd, teljesen felesleges, az nem mérvadó. Minden reggel mikor felkelsz, akkor mérd meg rögtön, nagyjából azonos időpontban.

Nekem úgy alakult, hogy peteérés előtt 36,4 volt az alaphőm, és peteérés után felment 37-re és így is maradt, max egy tizedes ingadozás volt hol le, hol felfele.

2017. febr. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem ilyen lett a babás görbém.

<a href="https://www.fertilityfriend.com/home/5d9355/">My Ovulation Chart</a>


Én azt hittem először ovum sem volt, majd vérvételen kiderült, hogy volt, mert jó lett a progesteron szint. A végén meg meglepi lett, igazából annyiban volt más a görbém, hogy két nappal nem várt előtt mindig lefelé indult a hőm, most meg fel. És meglehetősen korán jelzett a baba, hogy megérkezett. Már 5 nappal nem várt előtt volt tünetem, de csak 4 nappal korábban lett pozitív a teszt.


Nekem is volt egy vetélésem, ami után nem akart peteérésem lenni még normálisnak tűnő hőgörbével sem, ami az uh-n derült ki. Kaptam clostyt lett pé, de baba nem... Nem a peteérést kell erőszakolni, hanem azt kell kezelni ami miatt nincs peteérés. Nálam ez az IR volt. 3hónap gyógyszerszedés után a kontrollra már babásan mentem.


Sokat számít a megfelelő kezelés.


Mint látod egyébként a hőnél nem az számít hogy az egekben legyen. Nagy átlagban 5-6 tizeddel kell fentebb lennie a babához az alaphőnél. De van akinek cikk cakkos és mégis babás. Általában ezeknél a dolgoknál progesteron gond van, én is kaptam progi pótlást, bár a vérvételen a határértékeken belül szerepelt.


Az inofolic jó dolog a clostyt hosszútávon nem szabad alkalmazni, mert cisztásodást okoz. 3 hónap után szüneteltetni szokták a dokik. És mint írtam ez csak egy hormonerőszakolás ettől még az sem biztos, hogy megmaradna a sikeres terhesség, hiszen lehet más áll a peteérés hiányának hátterében.


Bocsánat hosszúra sikerült, de gondoltam megosztom a tapasztalatom, hátha tudok vele segíteni :)


15hkm

2017. febr. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem 37,1 volt reggel és napközben is.

A 35,5-öt napközbenre csak elírtad? Mert ha nem, az iszonyúan alacsony, gyorsan ki kéne deríteni az okát, mert lehet, hogy amiatt nem jön a baba.

2017. febr. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Több hónapja mindent néznek. Vérvétel uh stb...Lehet mi stresszelunk nagyon rá. De annyira szeretnénk .
2017. febr. 9. 12:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem 36,4 volt peteérés után, baba lett belőle. Előtte 35,8-35,9 volt peteérésig.
2017. febr. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!