Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki hogy esett teherbe? Alul...

Ki hogy esett teherbe? Alul vagy felül volt az együttlétkor?

Figyelt kérdés
Akik biztosan tudják, hogy mikor estek teherbe pl ovutesztet használtak, orvossal nézték a peteérést, stb. Milyen pózban voltatok együtt?
2017. febr. 10. 09:17
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

Szamomra fura, ha ezt valaki eszben tartja. Nekem halvany fogalmam sincs.

Harom gyerekem van.

2017. febr. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Alul...100%
2017. febr. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
1000% hogy fordított lovaglóba. Egyszer voltunk együtt abba a hónapba
2017. febr. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
1 alkalom volt abban a hónapban, misszionárius és párnát tettem a derekam alá 10 percre, gyereket akartunk.
2017. febr. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%

Huh, nem szoktam ilyet írni, most sem bántásnak szánom, ne érts félre, főleg hogy én is hőmérőztem (bár eü probléma miatt), de ez már azért extrabrutál túlfilózás...

Én fogalmam sincs hogy csináltuk, csak élveztük a szexet és egymást.

Nálunk amúgy se olyan az együttlét, hogy befekszünk egy pózba, aztán annyi...

Jó tanács, mindenféle bántás nélkül, de tényleg, lazíts a dolgon, hidd el, nem a póz fog számítani, ha minden ok, akkor feljut a sperma lovagolva, ülve, állva, háton fekve, mindenhogy...

2017. febr. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%
5ösnek igaza van.Mi általában lovagolva fejezzük be és 3.-at várom.
2017. febr. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%

2. Vagyok.

Térdem megrándult ezért nem tudtam felül lenni, csináltuk minden poziban de mindig misszionáriusban fejezzük be.

Nem hőmérőztem soha, nem is értem az ilyen rágörcsölést...csak élveztük...spontán peteérésem volt 10 nappal hamarabb mint szokott. abban a hónapban csak 2 hétvégén találkoztunk..így biztosan tudom mi és hogy.

2017. febr. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is lovaglóba tuti.Kedvenc póz
2017. febr. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!