Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok, tudnátok segíteni...

Lombikosok, tudnátok segíteni gyógyszerekkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Jövő héten kezdem a hosszú protokollt, és kiváltottam minden gyógyszert. Ugye most a Gonapeptylen kívül nem kell egyik gyógyszer sem most még ugye? A Klion-D hüvelytablettát is felírta, az mikor fog kelleni majd?

2017. febr. 10. 15:12
 1/3 A kérdező kommentje:
Jesszus, most látom mennyire szét vagyok esve, bocsi a hülyén írt mondatért, tehát a lényeg hogy egyenlőre csak a Gonapeptylt kell szúrni és már mellé nem kell.
2017. febr. 10. 15:18
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát ezt így senki nem fogja tudni neked megmondani csak a doki. Nekem mindig felírta egy táblázatba és én is felírtam magamnak hogy tudjam mit mikor kell kezdeni.

Minden doki más és más gyógyszert ír fel. Ha tudod hívd fel az intézetet és egyeztess az a biztos ;)

2017. febr. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :-)
2017. febr. 10. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!